Meble z lat 70-tych.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

3 lutego 2015, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble w stylu retro i mi np po prostu się nie podobają,ich charakterystyka odchodzi już do lamusa,chociaż jest to oczywiście nic innego jak tylko rzecz gustu,ja polecam zerknąć na nasze stylowe i nowoczesne aranżacje które znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

a najfajniejsze są te z drugiej ręki, tzw meble z duszą :) zawsze można oddać je do renowacji a potem cieszyć się i zaoszczędzona kasą i pięknym nabytkiem przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem o jakie meble Ci chodzi i faktycznie uroku czy też klimatu na pewno nie można im odmówić. Proponuję zerknąć także na www.MeblezKrakowa.pl gdzie znajdziesz stylowe i oryginalne meble wykonane z litego drewna,wiec solidne o wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Siostra kupiła bardzo ładne meble. Białe, proste, minimalistyczne ale wyglądają rewelacyjnie. Takich samych sobie nie kupię, ale zastanawiam się nad podobnymi meblami tej firmy. Siostra jest bardzo zadowolona, kuchnia świetnie się prezentuje, mówi ze z zakupem i montażem nie było żadnych problemów. Ale chciałabym poznać opinie jeszcze innych osób. Czy ktoś może opowiedzieć swoje doświadczenia związane z tą firmy? Będę wdzięczna za wszystkie opinie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak o wiele bardziej jestem przekonana do bardziej nowoczesnych wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zwolenniczką takich klasyków ;) Fajne i naprawdę niedrogie mebelki są na http://meblowiec.pl/meble-klasyczne,c191.html z tego co wiem to salon mają gdzieś na Podkarpaciu, ale oczywiście można zamawiać przez Internet.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

oj jak fajnie, że jest tak wiele miłośników klasyki :D Może ktoś jeszcze tak jak ja uwielbia chadzać na Warszawskie Targi Antyków w poszukiwaniu drewnianych perełek?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Do antycznych mebli potrzebne jest antyczne wnętrze;) A jeśli chodzi o meble z lat 70-tych to mi się źle kojarzą. Jeszcze chyba za mało czasu upłynęło... moi rodzice jeszcze z 6 lat temu mieli taka prl-owską meblościankę... Dlatego ja wolę zdecydowanie meble w takim stylu jak ma Forte:


Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Te powyższe nie są meblami z lat 70a c o najwyżej stylem retro i w praktyce bardzo ładnie się prezentują,nie znam osoby której by się nie spodobały. jeżeli szukacie innych równie ciekawych aranżacji oraz inspiracji to warto zerknąć także na www.Allemeble24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają meble z lat 60tych i 70-tych. Kojarzenie ich tylko z PRL-owską meblościanką to znaczne zubożenie stylistyki. Fotele-uszaki, nawiązania do art-deco są świetne. Meble proste, funkcjonalne, ale charakterystyczne, z tym czymś.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >