Meble z palet

« Powrót do artykułu: Meble z palet | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 sierpnia 2016, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Próbowałem robić, ale nie podobają mi się dziury po gwoździach i ubytki w deskach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2016, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marcell napisał: Próbowałem robić, ale nie podobają mi się dziury po
gwoździach i ubytki w deskach.


Ale to przecież chyba można kupić normalnie jakąś masę szpachlową do drewna, załatać, wyszlifować i pomalować np. Vidaronem. Dziur nie będzie, a palety będą miały super kolor no i będą git zabezpieczone.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2016, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak czy inaczej meble z palet należy zaimpregnować specjalnym preparatem aby miało to sens i zapobiegało dalszemu pękaniu drewna. Inna sprawa, że jeżeli takie meble wykonujemy samodzielnie to musimy je również bardzo dobrze przykręcić aby były stabilne.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś mnie takie meble nie przekonują. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Być może jako meble ogrodowe to tak, ale we wnętrzach wolę coś bardziej eleganckiego niż meble zbite z palet. Podobają mi się meble takie jak w Meble Lider - niedrogie, a estetyczne. I raczej w tym kierunku był szła gdybym miała wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A my mamy tego typu meble z pallet, ale ogrodowe i nie widzę tam żadnych dziur po gwoździach, jeżeli już występują przy zbijaniu palet to absolutnie nie przeszkadzają podczas ich użytkowania. Właśnie tego typu drewniane meble mogą być naprawdę fajne i eleganckie.


Pozdrawiam AlluxLed

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązanie bardzo ciekawe. Sam rozglądam się za różnymi pomysłami, aby wykorzystać palety jako elementy wystroju wnętrza. Myślałem na początku, aby zrobić jakiś stolik lub miejsce do siedzenia. Ale przede wszystkim, co według mnie jest najważniejsze to znalezienie producenta, który takie palety dostarczy w dobrej jakości. Nie wybrałbym raczej takich, które leżą zbyt długo u mnie na podwórzu w obawie, że mogą się rozlecieć. Popytałem wśród znajomych skąd mogę takie europalety pozyskać i kilka osób wskazało mi http://krispal.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle żeby sobie zrobić takie meble czy zajmować się rzeczmi, które można wykonać z palet to wypada mieć namiar np. do producenta palet. Tu wam go zostawiam http://www.podhoran.pl/ bardzo dobra jakość, można zamówić nawet większe ilości.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście meble wykonane z palet przypadły do gustu, w szczególności jeżeli mają być to meble typowo ogrodowe. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to ich dokładne zeszlifowanie i wykończenie, zaimpregnowanie. Wtedy posłużą nam przez lata.


www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już zabieramy się do tworzenia mebli samodzielnie, to warto w pierwszej kolejności zadbać o warsztat pracy i zakup dobrych narzędzi. Fantastycznym miejscem, gdzie dostaniecie narzędzia przeznaczone do branży meblarskiej, jest strona producenta http://p-aspi.pl - warto zajrzeć!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj mogę się zgodzić, jeżeli chcemy samodzielnie złożyć takie meble, to warto mieć w tym celu odpowiedni i profesjonalny zestaw narzędzi, bez tego ani rusz. Zobaczcie na www.Tools4Pro.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >