Mech na ścianie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 kwietnia 2019, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu natknęłam się na projekt mieszkania, gdzie na ścianie był zamontowany mech. To się chyba nazywa zielona ściana. Wygląda świetnie, pytanie tylko jak długo taki mech jest zielony, czy trzeba go jakoś pielęgnować? Co z kurzem? Jak to się z niego czyści?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2019, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod tym względem nie mam wiedzy. Liczę na to, że inni Ci pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2019, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakiś czas temu rozmawiałem z siostrą na temat tego mchu. I z tego co ona mówi, a podobno kontaktowała się w tym temacie z florystą z Kreatywnej Zieleni to taki mech może być zielony nawet kilkanaście lat. Jest specjalnie preparowany i nie trzeba go w żaden sposób pielęgnować. Tylko musi być odpowiednia wilgość powietrza w mieszkaniu. Ale zwykły nawilżacz wystarcza.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2019, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze o takim czymś nie słyszałam :D mega ciekawe, jak to w ogóle działa jak to jest zakładane?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2020, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mech na ścianie wygląda super. Niedawno zrobiłam sobie dwie ramki z mchem. Minus jest taki, że mech jest drogi, jak się chce dostać ładny mech trzeba za niego odpowiednio zapłacić. Druga kwestia to wilgotność w pomiezczeniu. U mnie obrazy z mchem wiszą nad kaloryferami i teraz w sezonie grzewczym wysuszają się, musze więc regularnie włączac oczyszczacz z nawilżaczem, bo inaczej mech robi sie sztywny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2020, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zielone budownictwo ma coraz więcej zwolenników. Ściany, na których rośnie zieleń są obecnie spotykane głównie w nowoczesnych biurach. Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się wykonywaniem takich ścian to polecam wam zajrzeć na stronę https://zielone-budownictwo.pl/ Oni mają w tym spore doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2020, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mech na ścianie to nic strasznego. Można się go pozbyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2020, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

oj kurz i tylko kurz :) moze i wygląda ale tylko na zdjęciach żałuje tej dezycji

biokominki

Ten post był edytowany przez elomek dnia: 9 listopada 2020, 14:03
Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2021, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurczę, ciekawy pomysł… ale się boję, bo to faktycznie chyba siedlisko kurzu i alergenów… Muszę więcej na ten temat poczytać. Póki co moim ścienny odkryciem jest klinkier King Klinker. Superopcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2021, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu filmik klinkier kontra okładzina elastyczna - https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q&t=13s, zobaczcie, jeśli zastanawiacie się nad wyborem pomiędzy nimi i zakupem któregoś z tych materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >