Mech sztuczny

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

4 sierpnia 2012, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o sztucznym mchu wokół oczka wodnego? Chciałbym żeby przez cały rok było tam zielono...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2012, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam sztuczny mech na tarasie i bardzo dobrze się sprawdza. Nie zależnie od pory roku zawsze jest zielono :) Wygląda bardzo naturalnie, dopiero po dotknięciu i bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że to imitacja mchu, więc genialnie, bo na pierwszy rzut oka tego nie widać. No i cenowo jest bardzo dostępny :) Ja dokonałam zakupu tutaj: http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny_i_kwi aty_sztuczne/trawy_i_mchy/?p=0

Ten post był edytowany przez Kazik_BOB dnia: 4 sierpnia 2012, 13:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jestem dziwna, ale dla mnie wszytskie tego typu sztuczne wynalazki to jakby to nazwać- profanacja ogrodu.
To taki jak sztuczny ogień w sztucznym kominku.
Mieszkam w bloku i marzy mi się taki duży dziki ogród (no mo ze nie całkiem dziki, nie chce miec krzaczorów na dwa metry wysokości, tylko żeby było jak najbardziej naturalnie.
Kto wie może kiedyś spełnię swoje zachcianki?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Sztuczny mech fajnie wygląda. Ale musisz go odpowiednio zakomponować. Porozmawiaj o tym ze specjalistą z firmy Brukarstwo - Ogrodnictwo . Zobacz ofertę: http://brukarstwo-ogrodnictwo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2013, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram kampanie przeciwko sztucznym wynalazkom. Zima jest zimą, a poza tym sztuczny mech jakoś mnie nie pociąga. To tak jakbym wszystkie kwiaty pokojowe wymienił sztucznymi, bo w sumie też dobrze wyglądają, mało tego nie będę ich musiał podlewać i w zasadzie same korzyści. Koło oczka wodnego polecam właśnie dużo kwiatów, a w zimie - zadbać o rybki w oczku:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2013, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mech i sztuczność. Brzmi odpychająco. Natura to natura. Lepiej stawiać na proste, naturalne rozwiązania, a nie jakieś widziwiane. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2022, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik WalczakJan napisał: Co myślicie o sztucznym mchu wokół oczka wodnego?
Chciałbym żeby przez cały rok było tam zielono...


Sztuczny mech w ogrodzie?
Zdecydowanie stawiam na naturę i żywe rośliny.

__________________
polecam artykuł
https://www.istudio.com.pl/kontrola-dostepu/< /a>

Ten post był edytowany przez Kazikdobry dnia: 28 stycznia 2022, 12:04
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >