Męskie królestwo - garaż idealny

« Powrót do artykułu: Męskie królestwo - garaż idealny | « Powrót do grupy: Wnętrza

4 maja 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie garaż wbudowany w dom to marnowanie miejsca. Osobiście preferuje garaż blaszany, który kupię np. u http://www.solidstal.pl/ a następnie bez żadnego problemu postawię na podwórzu. Spełnia te same funkcje a można go nieco bardziej wykorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najważniejsze w garażu jest to, żeby skutecznie chronił samochód przed opadami deszczu czy gradu. Dlatego zamiast budowy garażu postanowiłem kupić zamontować garaż blaszany od www.solidstal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem raczej za garażami blaszanymi. Blaszaki widziałam na http://garazyki.pl/ i mi się podobają. Mojemu mężowi też by raczej wpadły w oko. Można go łatwo postawić i dobrze się prezentuje. Wszystko co trzeba ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Garaże blaszane może są tanie i chronią samochód przed opadami, ale to są ich wszystkie zalety. Nie wyglądają estetycznie, zabezpieczenie przed złodziejem też jest mizerne, oczywiście najczęściej nie są ocieplane więc jakiekolwiek samodzielne drobne naprawy samochodu w zimie odpadają i tak by można jeszcze wymieniać długo. Na pewno nie jest to tytułowe "męskie królestwo", w którym miło spędza się czas na majsterkowaniu. A przecież wystarczy wymurować garaż i wstawić porządną bramę garażową, żeby wyeliminować te wszystkie niedoskonałości, które ma blaszak.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo czasu spędzam w garażu,więc zamówiłem go sobie z firmy http://www.dobregaraze.com i muszę przyznać,że świetnie się sprawili. Mam dobre zdanie o metalowych blaszakach,bo są tanie,solidne i bardzo wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja takze zamowilem gotowca, zależało mi na czasie , ale tez jakosci, wiec wybrałem http://www.garazemetalowe.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2016, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

panowie o czym wy piszecie, reklamujecie blaszaki , każdy normalny człowiek jak ma wolne środki nie postawi blaszaka.
raz jak ktoś chce aby blaszak ładnie wyglądał był estetyczny to musi zapłacic tyle co za normalny garaż, a to co jest w sprzedaży to słabe szkielety obite najtańsza blachą dachowa- panowie obudźcie się jakby to było łądne i solidne to wszędzie stały by blaszaki a nie murowane garaze

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompletnie się z tym nie zgodzę, tutaj nie chodzi o to aby postawić drogi garaż, tylko oto aby był solidny i spełniał swoje podstawowe zadania. Garaż blaszany to znakomita alternatywa, akurat w tym się specjalizujemy i możemy pomóc.

www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2018, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co mogę powiedzieć. Garaż męska rzecz. I niestety w moim przypadku miejsce wieloletniego bałaganu, za który żona nieraz dawała mi po łapach ;) Pewnie wielu panów to zna. Ale ogarnąłem ten temat. Szafki, haki garażowe, półki... Teraz jest porządek, na czym od pewnego czasu bardzo mi zależało.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę się, że garaż to królestwo faceta. Mój mąż też sporo czasu w nim przebywa i cały czas w niego inwestuje. Ostatnią naszą inwestycją była wymiana bramy garażowej gdyż poprzednia całkowicie się wysłużyła i wyglądała okropnie. Mąż zakupił segmentową bramę garażowa Hormann. Znakomicie dopasowaliśmy jej wygląd do elewacji budynku. Pomimo iż nie chciałam bramy z napędem teraz jestem wdzięczna, że mąż postawił na swoim. Ten sposób otwierania jest bardzo wygodny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >