Metalowe schody znakomite dopełnienie stylu industrialnego we wnętrzu.

« Powrót do artykułu: Metalowe schody znakomite dopełnienie stylu... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

7 listopada 2016, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś nigdy nie przemawiały do mnie schody tego typu. Wolę jednak betonowe, które najlepiej obłożyć drewnem. Wnętrze wygląda znacznie cieplej. Fakt, że drewno szybciej się zużywa, ale mimo wszystko warto ;) Znajomy ostatnio robił sobie właśnie takie schody i zastosował pianoklej do mocowania zamiast kleju gipsowego. Robota poszła raz, dwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2016, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

@up no właśnie - dobrze, że zauważasz, że chodzi o montaż drewna na betonie, bo przy takich schodach jak na zdjęciach to nie ma co kleić, raczej wszystko się załatwia śrubami czy wkrętami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2016, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dużo zależy od wnętrza, ale w sumie zaciekawiłeś mnie tym pianoklejem. Co to takiego? Nie słyszałem o tym, choć jakiś tam super fachowiec ze mnie nie jest ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

@boniek (Zbyszek? :D) - pianoklej to jak sama nazwa wskazuje klej w formie piany (ale nie takiej do uszczelniania okna). Masz go dostępnego w tubie, więc kleisz przy jego użyciu za pomocą pistoletu. Ta piana jest o tyle fajna, że nie dość, że fajnie chwyta, to się jeszcze rozchodzi po nierównościach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie Zbyszek :P A powiedz mi, czy mogę go używac tylko do drewna i betonu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem aż takim specjalistą, ale widziałem, że do styropianu też ktoś używał pianokleju. W sklepie z kolei natrafiłem na pianoklej dekarski - więc powinno być OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

@Kgx - dokładnie, styropian czy płyty OSB nadają się do klejenia pianoklejem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

@Mugabe - dzięki, dobrze mieć pewność, bo chętnie wykorzystam pianoklej w tym celu. W sumie to dość logiczne: jeśli poradził sobie z drewnem, to i styropian ogarnie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie schody to tylko z granitu, śmiało mogę polecić sprawdzenie u marmur-dulemba, duży wybór

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przepadam za tzw.gotowce preferuję indywidualizm.Schody z drewna lub kamienia (np.marmuru ) to marzenie większości właścicieli domów. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na bardzo duże koszty tych materiałów.
Zdecydowałam się połączyc płytki i dekory drewnopodobne i metalowe balustrady.Efekt doskonały. Ponadto zaoszczędziłam na transporcie bo płytki kupiłam w sklepie www.alekafelki.pl a oni mieli w tym czasie trasport za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >