Miedziana Wanna

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 marca 2011, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, szukając ciekawych rozwiązań łazienkowych natknąłem się na nietypową wannę. Kształtami nie odbiega ona znacznie od normy, lecz zaskakujący jest materiał z jakiego została ona wykonana. Otóż jest to wanna miedziana. Moim zdaniem pomysł jest kosztowny, lecz wart tych pieniędzy. Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2011, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No pomysł kosztowny (baaardzo!), ale rzeczywiście bardzo ciekawy, ktoś wcześniej pisał o prowansalskiej kuchni, która jak dla mnie dobrze wygląda w domu, gdzieś z dala od miejskiego zgiełku, a ta wanna powinna doskonale pasować do łazienki w takim domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram przedmówce , pomysł bardzoooooo kosztowny, ja ostatnio natknałem się na armaturę wykonaną z drewna egzotycznego :-) zlewy ... wanny . Ale zejdzmy na ziemie ... ceny są straszne chociaż designersko wciska w fotel ... ja np fajny pomysł na aranżację łazienki znalazłem na stronie pewnej łódzkiej firmy www.rapido.net.pl w galerii. drewniana podłoga i retro wanna stwarzają niesamowity klimat... niestety nie moge wkleić zdjęcia bo galeria jest we flashu :-/ . Ogółem warto przeszukać internet i sprawdzić jak twój pomysł wygląda w rzeczywistości ... ale powiem ci że jeżeli cie stać na miedzianą wannę i nie polegniesz na reszcie wykończenia , może to wygladać swietnie , pochwal się efektem końcowym !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2011, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No tego to jeszcze nie słyszałem.... Armatura z drewna egzotycznego? Czy ktoś zna funkcjonalność tych produktów z tego materiału?Bo powiem szczerze że zaintrygowało mnie to

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna wygląda rewelacyjnie, zresztą zobaczcie sami:


Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za taką przyjemność to prawie 10 000 złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2011, 16:23

Zgadzam sie: good 1 bad

fajna sprawa, ale jakby sie okoliczni zbieracze złomu dowiedzieli to byłby mały szturm na łazienke

Panele Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2011, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no ta wanna jest naprawdę zjawiskowa! Bardzo mi sie podobają takie nietuzinkowe rzeczy! 6+ dla projektanta

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedź jest bardzo dobrym materiałem choć egzotycznym, jeżeli chodzi o tego typu przedmioty. Na pewno plusem jest długowieczność i brak wydzielania szkodliwych substancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2012, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy wannę akrylową kupioną za grosze na e-inclusive.pl
W życiu nie zamieniłbym jej na wannę miedzianą, bo po co?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieliśmy robić remont łazienki, ale zdecydowaliśmy się na schody Prudnik.
Uważam, że decyzja była super ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >