Miejsce na kosze na śmieci

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 września 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ajlajt napisał: Muszę zadbać trochę o tą kwestię u nas, bo kosze już
się rozlatują, a i brakuje jakiegoś sensownego miejsca
gdzie można je trzymać, żeby nie drażniły wrażliwego
oka :)

Zamierzam kupić takie pojemniki jak te: PanMajster, ale wciąż nie wiem, jak
wygospodarować dla nich miejsce, najlepiej niedużym
kosztem.

Może jakieś niedrogie ogrodzenie?

Jak to wygląda u was?


To jest odwieczny problem :-) Jak coś nie całkiem przyjemnego ukryć; z jednej strony im bliżej wejścia czy frontu tym lepiej; z drugiej strony chciałoby sie to ukryć jak najmocniej. Temat przerabiałem kilka razy przy okazji różnych robót. I u siebie rozwiązałem to tak, że kupiłem trochę drewna, (desek, pergoli, listew) kupiłem trochę połączeń ciesielskich, wkrętów wszystko to przez sieć z e-armet i zrobiłem taką niedużą zadaszoną wiatę. Brat z kolei poszedł w klinkier - bo ma front z klinkieru - ale w zasadzie na tej samej zasadzie z kutą furtką. I to co wyrzeźbił kowal z tą furtką to majstersztyk. Starszy gość, Cieślawski Wiktor naprawdę szacun. Firma mieści sie niedaleko Zgierza i szczerze polecam. Ta furtka bardzo zdobi ten malutki budyneczek. Dlatego to rozwiązanie brata podoba mi sie nawet bardziej niż moja drewniana wiata :-/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2015, 05:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jak się wybierze ładniejszy kosz na śmieci (np. w http://www.skatom.pl/ ) to problem wyboru miejsca położenia kosza staje się mało istotny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,wystarczy wybrać tylko nieco bardziej "dekoracyjny" kosz na śmieci i problem jego umiejscowienia całkowicie znika. Poza tym zawsze można odgrodzić go eleganckim murkiem lub drzewkami.

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze będą zwykle male kosze. Można je kupić w castoramie lub ikei, warto tez przejrzeć internet, bo jest dużo tego typu ofert.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2016, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zagospodarować w ogrodzie specjalne,osobne miejsce na takie kosze na śmieci blisko furtki i dodatkowo zasłonić je thujami lub żywopłotem,w efekcie będą prawie niewidoczne.


www.Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2016, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna sprawa z tymi stojakami na kosze, które są w skatom, widziałem takie rzeczy u osób sprzątających miasto, ale teraz dochodzę do wniosku, że taki stojak i zakładany worek to fajna opcja przy np. jakimś grillu. Trzeba przemyśleć i może coś takiego kupić http://www.skatom.com.pl/kategoria/stojaki/

Ten post był edytowany przez Kristoferek dnia: 20 października 2016, 21:00
Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2016, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

przy blokach często wiadomo są murowane miejsca na kosze, ale przy domach już tak fajnie nie ma - moja mama ma kosze przy garażu, ale to też nie jest takie super rozwiązanie. czytałam ostatnio tutaj http://ekologistyka24.pl/ że dobrym rozwiązaniem są takie stojaki na worki - łatwo się je montuje, nie zajmują dużo miejsca no i są lekkie :) muszę coś takiego podpowiedzieć mamie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

furtka jest mega wazna, my kupilismy u remi-drezdenko szybka dostawa, duzy wybor

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz nie ma problemu z ograniczonym wyborem na rynku. Firmy prześcigają się w coraz to ciekawszych rozwiązaniach, o estetycznym designu i wcale nie wygórowanych cenach . Tanie kosze na śmieci wtapiają się klimat krajobrazu miejskiego http://www.fobar.pl/produkt/tanie-kosze-na-sm ieci-kpda/. Nie muszą być takie proste, kamienne. Teraz też pełnią rolę dopełnienia przestrzeni miejskiej.

Ten post był edytowany przez KamilDrogowski dnia: 5 czerwca 2017, 11:22
Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj nie widzę problemu bo masz dosyć szeroka opcje jeżeli chodzi o zamaskowanie koszy na śmieci, raz przez drzewka ozdobne a dwa po możesz zawsze wydzielić specjalne, murowane miejsce i zrobić furtkę. Wtedy dodatkowo będzie również estetycznie.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >