Miejsce postojowe pod blokiem-problem wymiarów.

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

10 czerwca 2018, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Mam bardzo nietypowy problem, na który nie znalazłam odpowiedzi w przepisach.
Zakupiłam mieszkanie w bloku od dewelopera i do mieszkania mam przypisane miejsce parkingowe pod blokiem(za które zapłaciłam). Rezerwując i mieszkanie wybrałam pierwsze miejsce w ciągu. Niestety z biegiem budowy i czasu deweloper zmienił koncepcje i przed ciągiem parkingów pobudował ogrodzenie(to było jeszcze nic), następnie przy ogrodzeniu została zamontowana brama przesuwna(to też nie koniec), a następnie zabezpieczona siatką ogrodzeniową sztywną ze względów bezpieczeństwa.
No i tu jest sedno sprawy. Miejsce ma do środka granicy 230 cm (do siatki). Od strony ściany nie ma dodatkowo żadnych centymetrów. Po zaparkowaniu nie jestem w stanie wysiąść bo drzwi nie mają się jak otworzyć.
Niech ktoś mądry podpowie, czy spotkał się z taką sytuacją? Czy to miejsce powinno być szersze? Gdzie ewentualnie udać się z zapytaniem prawnym do instytucji państwowj?
Dodam, że byłam w PINB i kopary im opadły bo pierwszy raz z takim tematem się spotkali. W przepisach jest że w garażach od ściany musi być szerzej, ale tego zapisu nie ma przy miejscach postojowych. I co teraz?????

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2018, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Małe sprostowanie odnośnie ogrodzenia. Jest to ściana zbudowana z bloczków betonowych otynkowana, a od zewnątrz obłożona cegłą. I to do niej jest zamontowana brama przesuwna i następnie ta siatka zabezpieczająca system jezdny.

Podpowiedzcie coś bo nie wiem jak ten temat ugryźć :-(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance companies in florida car insurance quotes florida direct general auto insurance general auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >