Mieszkania i domy na obrzeżach miasta

« Powrót do grupy: Mieszkania i domy poza centrum

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

25 kwietnia 2012, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja śledziłem różne oferty z tej okolicy po agencjach nieruchomości i faktycznie jest sporo ciekawych względnie niedrogich, ale też zainteresowanie nimi jest spore, więc ceny niedługo mogą znowu windować w górę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem złotego środka. W moim przypadku udało się połączyć spokój z dobrą lokalizacją. Dobrym wyjściem są specjalne kompleksy osiedlowe. Moje jest położone w spokojnej lokalizacji, pełnej zieleni i przestrzeni. Mogę liczyć na ciszę i spokój, a gdy chcę jechać do centrum - kilka przystanków tramwajowych i jestem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2012, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To faktycznie najlepszy kompromis. Ale takich ofert nie ma dużo, bo im bliżej centrum tym ciaśniej. No i przede wszystkim ceny. Chociaż ostatnio faktycznie przeżyłem małe zaskoczenie, jak zobaczyłem, że się jeszcze na Żoliborzu przy pl. Grunwaldzkim budują, i to poniżej 7 tys./m2. Jakby nie patrzeć lokalizacja świetna.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2012, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęły już czasy, kiedy budowało się osiedla oddalone od siebie. Teraz buduje się ładne, funkcjonalne. Cieszy mnie fakt, że ciągle stawia się na zieleń wokół i wewnątrz takiego osiedla. Tam przy pl. Grunwaldzkim faktycznie ciągle budują, oglądałam wizualizacje - bardzo ładnie to wygląda!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 114 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Maszyny pakujące Liczba postów: 82 Grupa: Technologie... Plomby Silny & Salamon https://plomby.biz to nie tylko produkt, to kompleksowe rozwiązanie dla firm i instytucji, które dbają o bezpieczeństwo swoich dóbr. Dzię...
  • Co sadzicie o Natur Eko Dom? Liczba postów: 222 Grupa: Firmy budow... Pan Guliński w końcu trafił do telewizji. Gratulujemy. https://uwaga.tvn.pl/report aze,2671,n/domy-z-bali-klienci-mowia-ze- zostali-oszukani-przez-dariusza-g,3306.. .
  • Klimatyzacja Liczba postów: 111 Grupa: Wykańczamy... Klimatyzacja to po prostu świetna sprawa i moim zdaniem obowiązkowy element w nowych budynkach. Trzeba tylko pamiętać, że z klimatyzacją jest trochę jak z samoc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >