Mieszkania i domy na obrzeżach miasta

« Powrót do grupy: Mieszkania i domy poza centrum

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 listopada 2011, 10:15

Zgadzam sie: good 1 bad

Wydaje mi się, że taki wątek jest potrzebny, ponieważ wielu moich znajomych zdecydowało się na zakup mieszkań 5, 7, a nawet 10 kilometrów od centrum i są bardzo zadowoleni. Inni z kolei mówią, że nigdy w życiu się na to nie zdecydują, ponieważ to zdecydowanie za daleko. Warto zatem wymienić doświadczenia. Co o tym sądzicie?

Zapraszam do dyskusji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam już nawet pomysł. Na obrzeżach Wrocławia powstają dwie ciekawe inwestycje, jedna zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ulicy Sułowskiej



a druga w odległym o kilka kilometrów Jelczu-Laskowice:



Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No przecież.... też jestem zdania że nie zawsze centrum jest takim Boskim rozwiązaniem... dla mnie mieszkanie na poboczach miasta jest najfajniejsze, bo można odpocząć od miastowego zgiełku, a miasta mam dość kiedy spędzam po ponad 8 godzin w pracy, po takim ciężkim dniu z przyjemnością wraca się do cichego domu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

podoba mi się ta druga opcja. Ma takie zewnętrzne wrażenie starego wiejskiego domku posypanego szczyptą nowoczesności, bynajmniej tak analizuje ta wizualizacje. Jeśli chodzi o mieszkanie pod miastem to jestem za

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2011, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloper ma jeszcze jedna inwestycję w Radwanicach http://budnest.pl/

Ten post był edytowany przez luhmann dnia: 8 marca 2012, 09:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No może i ma jeszcze jedną inwestycje, ale z tego co widzę to już wykupione mieszkania są, czy może są jakieś wolne?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik plazmodeusz napisał: Wydaje mi się, że taki wątek jest potrzebny, ponieważ
wielu moich znajomych zdecydowało się na zakup mieszkań
5, 7, a nawet 10 kilometrów od centrum i są bardzo
zadowoleni. Inni z kolei mówią, że nigdy w życiu się na
to nie zdecydują, ponieważ to zdecydowanie za daleko.
Warto zatem wymienić doświadczenia. Co o tym sądzicie?




Zapraszam do dyskusji.


Na przykładzie mojej Warszawy stwierdzam, że mieszkanie w centrum mija się z celem. Hałas, korki, smród i średnio bezpiecznie w nocy. W Piasecznie za tę samą kwotę można mieć dwa razy większe mieszkanie - poczty i banki są tam takie same, a żłobków może nawet więcej. No i zieleni, przestrzeni o wiele więcej. A dojazd pociągiem może być nawet prostszy jak stanie w korkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2012, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w stu procentach, ja też bardzo lubię miejsowość Pruszków pod Warszawą, równie spokojnie wszędzie blisko a dojazd do warszawy ekspresowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2012, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Borynka napisał: Zgadzam się w stu procentach, ja też bardzo lubię
miejsowość Pruszków pod Warszawą, równie spokojnie
wszędzie blisko a dojazd do warszawy ekspresowy :)


A ile trwa dojazd z Pruszkowa do Wa-wy pociągiem?

Ten post był edytowany przez plazmodeusz dnia: 8 marca 2012, 09:10
Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2012, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Warszawę (albo raczej o mieszkania/domy pod Warszawą) to godna uwagi jest oferta nieruchomości w miejscowościach wokół kolejki z dworca Wileńskiego w stronę Wołomina, ponieważ dojazd kolejką to jakieś maks 15 minut, a biorąc pod uwagę fakt, że powstaje druga linia metra na Wileńskim, to wkrótce dojazd do centrum spod Warszawy będzie naprawdę szybki (od strony Wileńskiego)
http://rynekpierwotny.com/mieszkania/mazowiec kie/wolominski/

Ten post był edytowany przez Kamila_El dnia: 17 kwietnia 2012, 15:07
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 1 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >