Mieszkania najbardziej zdrożały w Warszawie, Gdańsku i w Krakowie - sonda na temat cen mieszkań w 2019 r.

« Powrót do artykułu: Mieszkania najbardziej zdrożały w Warszawie,... | « Powrót do grupy: Aktualności

29 grudnia 2019, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak pare lat temu kupowałem mieszkanie na fabryki domów na Białołęce to podejrzewałem że za pare lat będzie więcej warte. I rzeczywiście, dzielnica sie cały czas rozwija, kredyt już prawie spłacony i jestem happy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2020, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, ceny wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2020, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

original site game engine

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny w ciągu ostatniego roku naprawdę wzrosły, a to trochę smutne, ponieważ prawie zebrałem pieniądze przed wzrostem cen. Ale czytam dużo informacji o tym, że ceny powinny nieco tańsze i już zajrzałem sobie mieszkanie od dewelopera w Warszawie na https://korter.com.pl/, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny mieszkań w Gdańsku są kosmiczne. Ojj są. Już sam wynajem tez taki jest. niezaciekawy. 2200 zł trzeba liczyć za mieszkanie 45m2 i to nie wcentrum miasta tylko w jakiejs dzielnicy np, na Zaspie. Mi ostatnio udało się uchwycic super okazję w Kielcach, moim mieście rodzinnym od https://osiedlenagornej.pl Bardzo dibry kontakt, osiedle położone w bardzo dobrej lokalizacji wszędzie blisko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >