Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

18 kwietnia 2018, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest kwestia indywidualna, wiadomo że każdy poleci co innego. Ja zdecydowałem się w kazdym razie na mieszkanie w Warszawie, dokładniej mówić w Wilanowie i jestem zadowolony. Wszędzie mam blisko, samo mieszkanie było w dobrej cenie i jest bardzo komfortowe. Znalezione przez pośrednika Eugeniusza Jaworskiego - tel. 603 195 624 , które szczerze polecam, bo nasza współpraca przebiegła bezproblemowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

mój problem polega na wyborze między dwoma mieszkaniami. jedno na Natolinie stare budownictwo, cena atrakcyjna ale niestety już wiadomo, że cała łazienka do zrobienia i możliwe, że instalacja elektryczna do wymiany bo było jakieś zalanie; a nowym deweloperskim stanem na Woli na które musiałabym wziąc większy kredyt, ale wiadomo nówka... poradźcie coś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W stare bym nie szedł....... No może jeśli masz męża i cierpliwość ;) ale z tego co piszesz za dużo do zrobienia. Za to Wola piękna, chyba inwestplan coś tam robił, bo narzeczona się wkręciła, że lofty

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze Wam powiem, że oglądałem ostatnio z żoną domy w komorowie bo jesteśmy zaintersowani kupnem lub wybudowaniem własnego i wiele fajnych inspiracji znaleźliśmy. Rozmawialiśmy z kilkoma rodzinami nawet i polecono nam http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/ascot / konkretnie projekt domu ascot co byscie o nim powiedzieli? Faktycznie funkcjonalny i wart uwagi?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2018, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

plac szembeka te okolice, jeżdże i widze ze cos tam sie rusza, nie znam dokładnie co i kto, ale od jakiegos czasu jest tam spory ruch a miejsce swietnie, mozesz sprawdzic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2018, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę powiedziec na przykladzie wlasnego doswiadczenia ze ten co stawial nowe bloki na osiedlu Miasteczko Wawer jest w porządku, wysoki standard, bardzo ladne bloki, duze meiszkania z tarasami po 80 metrow nawet i piekny widok na las z tylu budynku

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2018, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem na osiedlu Dźwigowa Park na Włochach. Czekam teraz na obiór kluczy, jestem mega zadowolony z zakupu. Do wyboru miałem jeszcze 75 metrów na Mokotowie, ale szczerze powiem przestraszył mnie tłok oraz cena. Tu na Włochach jest spokojniej, dużo zielni, generalnie wygodniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2018, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z partnerką kupiliśmy również segment na osiedlu Leśny Kwiat pod Warszawą. To miejsce jak i cały Józefosław mają ogromny potencjał. Super położenie, dogodny dojazd do Wawy i piękne widoki. Jak dla mnie to mieszkanie tylko pod miastem!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Waldek88 napisał: W stare bym nie szedł....... No może jeśli masz męża i
cierpliwość ;) ale z tego co piszesz za dużo do
zrobienia. Za to Wola piękna, chyba inwestplan coś tam
robił, bo narzeczona się wkręciła, że lofty


Na Ochocie też masz super apartamenty http://www.siewierska18.pl/ i to nowiutkie, piękne, luksusowe, atrakcyjnie położone wśród dużych parków i blisko centrum miasta, rewelacja po prostu

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2018, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w Warszawie też można znaleźć ciekawe oferty mieszkań. Ja niedawno skorzystałam z pomocy pośrednika nieruchomości http://www.kuznianieruchomosci.pl i wyszukali nam z mężem świetną ofertę. Polecam tę stronę!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >