Mieszkanie w bloku

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2015, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o ceny w Warszawie i okolicach, to zdecydowanie lepiej opłaci się kupić nawet większe mieszkanie w bloku. Działka kosztuje koło 400 tysięcy, dom podobnie. Mi się bardzo podoba Osiedle Ostródzka. Cenowo jest super, na jakość budynku też nie można narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie w bloku to swego rodzju komfort, dużo większy niż mieszkanie w domu wolnostojacym, ale jak wiadomo wszystko ma swoje plusy i munusy. Ja chyba najbardziej zdecydowałbym się na mieszkanie w domu szeregowym, bo ma to swój urok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 07:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, tylko najpierw trzeba na nie zdobyć kredyt. a czasami bez odpowiedniej pomcy jest to naprawdę trudne. Ja na szczeście trafiłem na bardzo dobrego doradce finansowego i długo nie musieliśmy czekać, ale niektórzy znajomi mieli z tym problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że mieszkanie w bloku to o wiele bardziej opłacalna opcja w przypadku Warszawy. Deweloper http://www.barc.com.pl/ u którego zakupiłem mieszkanie na Białołęce posiada ich szeroki wybór w zróżnicowanych cenach i myślę, że warto zpaoznać się z ich ofertą

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie tak porozmawiałem ze znajomymi na temat kosztów utrzymania danych mieszkań, Białołęka jest zdecydowanie tańsza. Np. na Osiedlu Ostródzka całkowity czynsz z zaliczkami na media to 6,8 zł za metr kwadratowy. To bardzo mało w porównaniu z konkurencyjnymi osiedlami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz od 2016 roku będzie trudniej o kredyty, bo potrzebny będzie większy wkład własny – to duży minus. Teraz na osiedlu ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/promocje.php jest bardzo dużo fajnych promocji. Tak jak zapoznałem się z ofertami deweloperów różnych, to żaden tak różnorodnej oferty nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To już zależy od waszego spojrzenia na przyszłość. Tak jak ktoś wcześniej napisał-jeśli nie macie działki to budowanie możecie sobie odpuścić, bo to są niewyobrażalne koszta. Kupienie mieszkania wiąże się z tym, że niekoniecznie będzie ono nowe i zrobione tak jak chcecie. Nikt za was decyzji nie podejmie także lepiej chyba z żoną to omówić dokładnie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje, że mieszkanie w bloku w cale nie jest takie złe, jak by się mogło wydawać. Oczywiście trzeba brać pod uwagę jeszcze jakość mieszkania. Ja teraz rozglądam się, bo chcę kupic i wpadły mi w oko mieszkania żyrardów na pewno przyjemniej się mieszka w takim niż w starym prlowskim blokowisku.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mieszkam w bloku i nie narzekam. ale ma piękne osiedle, które wybudowało Marcopolo Development i może piękna okolica rekompensuje mieszkanie w bloku. Bo wiadomo, że praktycznie marzeniem każdego jest domek z ogródkiem, ale w mieszkaniu też moze być przytulnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2016, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

my zdecydowaliśmy się na opcję pomiędzy mieszkaniem w bloku a domem jednorodzinnym. Kupujemy mieszkanie z działką od firmy deweloperskiej Polski Dom ze Słupna. Lokalizacja przyjemna, zielono, 15 minut do Płocka i blisko na trasę do Warszawy. Poza tym mamy swoją działką i nie ma do tego opłat czynszowych. Tu znajdziecie więcej info http://www.polskidom.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 426

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >