Mieszkanie Łódź

« Powrót do grupy: Zapytanie.pl

3 kwietnia 2021, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w planach kupić niedrogie i nowoczesne mieszkanie, najlepiej gdyby było ono w Łodzi. Polecicie mi coś dobrego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2021, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zachwycona ofertą dewelopera https://www.villaromanow.pl/. Oferują wszystko co mi jest potrzebne. Szukacie może mieszkania? Warto o nich pomyśleć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

• moskitiera Liczba postów: 1 Grupa: Zapytanie.p... Hej. Kupujecie takie akcesoria jak moskitiera ? Powiem wam, że jest to najlepsze rozwiązanie by uchronić się przed owadami, dlatego sama jestem bardzo zadowolon...
  • zadaszenia tarasów Liczba postów: 1 Grupa: Zapytanie.p... Hej. Posiadacie może zadaszenia tarasów ? Sama niedawno zdecydowałam się na ich zakup i powiem wam, że zakup okazał się naprawdę bardzo udany. Ogólnie to produc...
  • moskitiery Liczba postów: 1 Grupa: Zapytanie.p... Cześć. Gdzie zamawiacie akcesoria takie jak moskitiery ? W ostatnim czasie bardzo spodobała mi się oferta jaką posiada e-markizy. Jestem pewna, że będziecie zad...
  • kamień ozdobny Liczba postów: 1 Grupa: Zapytanie.p... Cześć. Co sądzicie na temat kamienia ozdobnego? Niedawno znalazłam rewelacyjną ofertę jaką jest kamień ozdobny sędziszów i powiem wam, że kupiłam tutaj wysok...
  • zadaszenia Liczba postów: 1 Grupa: Zapytanie.p... Hej. Mieliście już okazję kupować takie akcesoria jak zadaszenie tarasów ? Niedawno trafiłam na producenta e-markizy i powiem wam, że oferta tutaj okazała się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17299 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >