Mieszkanie co i jak?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 grudnia 2018, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest może teraz jakiś taki program dla młodych ludzi, chcemy kupic cos swojego, myslimy o malym mieszkaniu na Wilanowie, małe ale własne zawsze lepiej niż wynajęte, interesujemy się tą inwestycją Wilania tylko no chcielibyśmy wydac mniej jeśli się da, dlatego szukam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2019, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, teraz to chyba tylko mieszkanie+ ale ja osobiście ani jednego jeszcze nie widziałem więc nie wiem gdzie są. A jak chcesz mieszkać na osiedlu gdzie młodzi ludzie kupują mieszkania to polecam osiedle Atala na Targówku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2019, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Miało być mieszkanie+ ale jak na razie jest cisza. W końcu muszą te mieszkania wybudować, dogadać się z miastem o tereny. Nie wiadomo dokładnie jakie będą kryteria wyboru beneficjentów. Podejrzewam, że zwykłym pracującym ludziom będzie ciężko je dostać. Moim zdaniem nie ma co czekać. Z mężem wzięliśmy kredyt i już mamy swoje własne M. Teraz jesteśmy na etapie urządzania sypialni. Jak wam się podobają te komody https://sklep.akord.net.pl/77-komody-olcha Mnie urzekły od razu. Jeszcze się waham, bo trzeba zamawiać przez internet. Myślicie, że to bezpieczne zakupy? Ktoś z was zamawiał może meble przez internet?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2019, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My też nie mamy zamiaru czekać, nie wiadomo w sumie na co. Mieszkanie kupiliśmy w powstającej inwestycji "Apartamenty Nowe Bemowo II", https://bemowo2.apm-development.com.pl/, bardzo nam odpowiadała ta okolica i znajomi też kupili po sąsiedzku mieszkanie, więc fajnie :) Długo szukaliśmy odpowiedniej inwestycji, ale ta nas urzekła i już nie możemy się doczekać, aż wszystko będzie gotowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem, iż najrozsądniejszy jest zakup mieszkania prosto od dewelopera. Tym sposobem nie kupujesz kota w worku, masz szeroki wybór a co najważniejsze możesz liczyć na pełną pomoc. Ja na przykład zakupiłem mieszkanie od Samson-Dom https://samson-dom.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2019, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby mieszkania tanieją, a tego po cenach nie widać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2019, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie od dewelopera jest rozsądnym rozwiązaniem, jednak takie mieszkanie zawsze trzeba dokładnie sprawdzić. Najważniejsze są okna, czy są szczelne. Takie mankamenty mogą wyjść po czasie,a tego byśmy nie chcieli.


_________________________________
odbiór mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2019, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zakup mieszkania to przede wszystkim wybór dewelopera jest najistotniejszą kwestią. Oczywiście to też zależy od miasta, w przypadku Wrocławia wiele osób poleca te mieszkania https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-tarasem-wr oclaw/ . Są w dobrej okolicy , deweloper jest znany i cieszy się szacunkiem... nic tylko brać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2019, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno najlepiej brać prosto od dewelopera. Tym sposobem unikniesz wielu rozczarowań a co najwazniejsze będziesz miał pełną gwarancję zakupu - na pewno nie kupisz kota w worku. A o jakości tego typu usług przekonałem się dzięki www.szczesnyinvest.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2019, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem rozglądamy się za czymś w Ożarowie Mazowieckim, Home Premium ma inwestycję przy ul. Szkolnej, całe segmenty. Dużo dobrego słyszałam o tym deweloperze i też pojedziliśmy tam gdzie już mają zbudowane swoje budynki i prezentują się bardzo ładnie, dorwaliśmy jakiegoś mieszkańca i podpytaliśmy jak jakość wykonania i wygląda to bardzo obiecująco.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >