Mieszkanie deweloperskie w Krakowie

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 lutego 2021, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję kupić za jakiś czas mieszkanie w Krakowie. Interesuje mnie raczej rynek pierwotny, najlepiej w stanie deweloperskim. Buduje się coś godnego uwagi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co buduje się trochę tego w ostatnim czasie. Możesz przybliżyć na czym CI najbardziej zależy? Jaki metraż, lokalizacja? Mi sie spodobała oferta osiedla Bonarka Living, bo lokalizacyjnie wypada dobrze i ma właściwie dostęp do większości usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2021, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Podepnę się pod temat. Bonarka rzeczywiście wygląda ciekawie, na kiedy planują zakończenie tej inwestycji?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2021, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musi być to mieszkanie dwupokojowe, ale metrażowo nie musi być duże. Zależy mi na infrastrukturze, żebym mogła wiele załatwić w jednym miejscu, bez marnowania czasu. Dwójka dorosłych pracujących na etatach + dziecko, więc trzeba to logistycznie jakoś wszystko ogarnąć i znaleźć też trochę czasu dla siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2021, 01:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hydra

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2021, 03:17

Zgadzam sie: good 0 bad

zaym-na-kartu/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2021, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bonarka własnie wygląda na idealną lokalizację dla rodzin z dziećmi, ładne, dobrze rozplanowana mieszkania, dużo zieleni dookoła, blisko przedszkola, szkoły, dobra komunikacja z centrum i nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2021, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze powiem, że na temat tego osiedla sporo się słyszy u nas w Krakowie, chyba cieszy się popularnością. Nie wiem, czy jeszcze jakieś mieszkania w ogóle są u nich dostępne. Ktoś się orientuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2021, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dronka napisał: Bonarka własnie wygląda na idealną lokalizację dla
rodzin z dziećmi, ładne, dobrze rozplanowana mieszkania,
dużo zieleni dookoła, blisko przedszkola, szkoły, dobra
komunikacja z centrum i nie tylko.


Sprawdziłam i sa dostepne jeszcze mieszkania, ale tez sporo jest zarezerwowanych, wiec ciesza sie zainteresowaniem. Cena w porowananiu do innych inwestycji jest w miare mozliwa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2021, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego własnie ja też jestem za takim deweloperem o którym piszecie...wiem przynajmniej że można mu zaufać a do tego jest w 100% pewny. No i sama lokalizacja mówi za siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kupno mieszkania Liczba postów: 816 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 180 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • zakup domu od dewelopera bez drenażu i odpływu Liczba postów: 23 Grupa: Nieruchomoś... Nie można również pominąć kwestii parkowania. Deweloperzy, tak jak ci prezentujący swoje projekty na https://atal.pl/ często oferują mieszkania wraz z opcją zak...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 25 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Dom nad morzem - jaka miejscowość? Liczba postów: 23 Grupa: Nieruchomoś... Jeśli marzysz o intensywnej i długotrwałej opaleniznie, koniecznie wypróbuj Melanotan https://melanotan.biz/ Ten produkt całkowicie odmienił moje podejście do o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >