Mieszkanie dla rodzinki Krakow

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

24 listopada 2016, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, w zwiazku z powiekszeniem rodzinki szukamy wiekszego mieszkania w Krakowie, to w ktorym teraz mieszkamy (2 pokoje w tym jeden przechodni) zostawiamy pod wynajem a sami rozgladamy sie za czyms bardziej przestronnym. Chcielibyśmy żeby każda córka miała swój pokój więc co najmniej 3 potrzebujemy razem z nasza sypialnią. Metraz tak… ja wiem, z 70 m napewno. Z lokalizacją sie cały czas wahamy, mąż nalega żeby się przeniesc cąłkiem na obrzeża, ja nie jestem przekonana mając na względzie dojazd córek do szkół jak podrosną itd. Nie jestem pewna na co się zdecydowac ostatecznie. Bardzo to trudne jak sie podejmuje decyzje na całe życie właściwie. No ale czekam na opinie, moze coś mi się rozjaśni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na obrzezach może byc całkiem wpożadku o ile będzie dobry dojazd, z moim synem chodza do szkoły nawet dzieci zza miasta i codziennie dojezdzaja i żyją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, być może zainteresuje Cię jedna z naszych najnowszych inwestycji, czyli trzypiętrowy budynek mieszkalny przy ulicy Kącik, w dzielnicy Stare Podgórze. To bardzo dogodna i urokliwa lokalizacja, niezbyt oddalona od centrum, otoczona licznymi ośrodkami historycznymi i kulturowymi, a w pobliżu - Bulwary Wiślane! W budynku przewidziane jest przestronne patio, recepcja, dwie nowoczesne windy, garaż podziemny, komórki lokatorskie. W ofercie mamy mieszkania, którymi być może bylibyście z mężem zainteresowani: blisko 80-metrowe, 4-pokojowe lokum z balkonem. Wciąż istnieje możliwość wyboru między pierwszym a trzecim piętrem. Na naszej stronie możecie obejrzeć rzut mieszkania i zapoznać się z innymi szczegółami: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,18,hsd-inwestycje-kacik.html ?strona=1. W razie pytań, służę radą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No, Stare podgórze to taki kompromis między centrum a obrzeżami, podoba mi sie . Zanim pokaże mężowi, prosze mi jeszcze powiedzeic jak wygląda kwestia oddawania tego mieszkania wlascicielowi. Chodzi mi o to w jakim stanie je dostajemy? Sa jakies instalacje chociaz czy tylko gole sciany?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zazwyczaj przekazujemy naszym klientom mieszkania w stanie deweloperskim, czyli takie, które wymagają wykończenia, ale znajdują się w nich instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna, a także monitoring budynku i domofon. W zależności od preferencji istnieje także możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, proponuję kontakt z naszym biurem sprzedaży pod numerem telefonu 791 426 000 lub osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Trybuny Ludów 31.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2017, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz sobie apartamenty na sprzedaż w Krakowie, moim znajomym akurat ta strona pomogła https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty-na -sprzedaz/krakow, ale pewnie są też inne, poszukaj trochę w Google może jeszcze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój brat mieszka w Krakowie i teraz właśnie kupił mieszkanie od dewelopera http://www.asadevelopment.pl/ muszę przyznać, że bardzo zazdroszczę, głównie właśnie dlatego, że mieszkania są w bardzo fajnej okolicy, a sam apartamentowiec jest elegancko przygotowany. Też plus, że cena jest normalna, więc nie trzeba zaciągać jakiegoś wielkiego kredytu, aby normalnie i elegancko mieszkać.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2018, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważał ktoś mieszkanie pod Krakowem? Znalazłam dość atrakcyjną ofertę mieszkań w Skawinie, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy taka cena za osiedle pod Krakowem jest rzeczywiście tak dobra, jak deklaruje deweloper. Czy ktoś z Was ma jakieś rozeznanie w kwestii mieszkań w podkrakowskich miejscowościach?

Ten post był edytowany przez krakowska dnia: 9 listopada 2018, 10:03
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalecam Wam przejrzeć ofertę https://samson-dom.pl/ Ich pomoc umożliwiła mi znalezienie mieszkania marzeń w którym to mieszkamy właśnie całą rodziną, w Krakowie! To naprawdę deweloper spełniający marzenia. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >