Mieszkanie w Łodzi

« Powrót do grupy: Trudne tematy

22 czerwca 2017, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie najlepiej opłaca się teraz kupić nowe mieszkanie w Łodzi? Wracam do tego miasta po paru latach i nie orientuję się za bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto takich ogłoszeń szukać w internecie - tego jest pełne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2017, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

https://web.facebook.com/Apartamenty-Zdrowie- %C5%81%C3%B3d%C5%BA-465743556897444/?_rdc=1&_rdr - moja propozycja, deweloper to Budimex świetna lokalizacja blisko Atlas Areny. Do tego bardzo fajnie skomunikowane miejsce z całym miastem. To co mi się szczególnie podoba, że będa dostępne mieszkania dwupoziomowe co dla mnie akurat jest ogromną zaletą.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2017, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Łódź bardzo mi się podoba osiedle Chojny Park, jest bardzo ładnie położone w spokojnej zielonej okolicy. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi bo jest gdzie spacerować i nie brakuje terenów do rekreacji

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2021, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzaliście już mieszkania na Przędzalnianej 64? Szybko poszło im z budową. Z tego co wiem, to nie ma tam żadnych opóźnień. Tutaj https://www.przedzalniana64.pl jest strona dewelopera. Trzeba się pospieszyć, bo już ponad 60% mieszkań jest już tam sprzedanych. Nie da się ukryć, że miejsce jest naprawdę super!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >