Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

16 lipca 2017, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom bezczynszowy według mnie to super sprawa. Mam kupiony w Wawrze na Osiedlu Forest Estate. 198 metrów dom z garażem i poddaszem. Blisko wszędzie, cicho wszędzie – można odpocząć od miejskiego zgiełku. Ten deweloper realizował już kilka inwestycji, np. Osiedle Enklawa pod Grójcem. Tam znajomy kupował mieszkanie i też sobie chwalił, więc mieliśmy dewelopera z polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2017, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Planujesz zakup mieszkania, domu lub działki? Świadczymy kompleksowe wsparcie w procesie zekupu nieruchomości. Weryfikujemy sytuację prawną, sprawdzamy umowy kupna-sprzedaży, oceniamy stan techniczy, przeprowadzamy negocjacje cenowe ze sprzedającym. Serdecznie zapraszamy do współpracy: www.inspex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że zapotrzebowanie na mieszkania jest tak duże w Warszawie, że ludzie kupują wszystko jak idzie. Grupo lar obecni bardzo sporo różnego inwestycji przeprowadza przykład mieszkań o wyższym standardzie na Powstańców Śląskich 58 A nowoczesne mieszkania z recepcją w budynku - http://www.bliskiebemowo.com/pl/inwestycja/ak tualnosci/40-elegancka-recepcja-w-budynku.html zresztą zobaczcie sami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Też Polnord buduje na Wilanowie Brzozowy Zakątek z bardzo ładnymi, przestronnymi mieszkaniami i słonecznymi balkonami. Zastanawiam się z mężem czy nie zdecydować się na zakup tam mieszkania. Oboje pracujemy w Centrum, więc jak będzie linia tramwajowa z Wilanowa będziemy mieć bardzo dobry dojazd. A osiedle ma być zielone i z ochroną. Też dla dzieci mają być place zabaw.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałem znaleźć coś oryginalnego i musiałem się naprawdę naszukać, dopiero Miasteczko Wawer było warte uwagi, wg mnie dużo osiedli aktualnie jest projektowanych na jedno kopyto a Miasteczko Wawer jest unikatowe, mieszkania z widokiem na las, piekna okolica i przestronne mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod miastem, np. w Górze Kalwarii bez problemu można kupić piękne domy w zabudowie szeregowej. Przykład http://www.pbekodom.pl/ dla mnie idealna sprawa. Warszawa jest tłoczna, poza tym to masakra cenowa. Po co brać aż tak duży kredyt.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kto woli, dla niektórych wygodniejsze będzie samo miasto, inni będą woleć jednak inne miejsce zamieszkania z dala od centrum. Opcji jest tu jednak wiele, najlepiej popatrzeć na dostępne oferty https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci /mieszkania zarówno w samej Warszawie, jak i jej najbliższej okolicy. Inaczej to wiele się nie nie zrobi. Trzeba jednak samemu poszperać.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Z przedmieściami jest ten problem, że są problemy z komunikacją. Trzeba trochę czasu poświęcić na dojazd. Jeśli ktoś lubi przyrodę i spokój to lepiej wprowadzić się do Wilanowa. Znajduje się stosunkowo niedaleko centrum, problemów z dojazdami nie ma, blisko jest szkoła i centrum handlowe. W razie czego polecam zgłosić się do pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, on świetnie zna się na wilanowskich nieruchomościach, pomoże coś znaleźć w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

@green6 nie zgodzę się z Tobą. z Wilanowa teraz wszyscy uciekają, bo miasto nie doprowadziło obiecywanych dróg. Są korki, rano nie idzie wyjechać. Zamiast Wilanowa już wolałbym się skupić na jakichś konkretniejszych nieruchomościach pod Warszawą a nie w niej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykład inwestycji Osiedle Radnych 2 - wykonawca Warpol - http://www.warpol.pl/ piękne osiedle zlokalizowane blisko lasu, dojazd do Warszawy 15 km - bardzo dobre połączenie również komunikacją. Mieszkania nowoczesne i sporo tańsze niż w stolicy, dlaczego więc ludzie nie szukają takich miejsc, których jest coraz mniej, tylko pchają się do centrum w jakieś 40 letnie kawalerki w tej samej cenie - nie wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 613

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >