Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11

24 sierpnia 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod miastem, np. w Górze Kalwarii bez problemu można kupić piękne domy w zabudowie szeregowej. Przykład http://www.pbekodom.pl/ dla mnie idealna sprawa. Warszawa jest tłoczna, poza tym to masakra cenowa. Po co brać aż tak duży kredyt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2017, 09:11

Jak kto woli, dla niektórych wygodniejsze będzie samo miasto, inni będą woleć jednak inne miejsce zamieszkania z dala od centrum. Opcji jest tu jednak wiele, najlepiej popatrzeć na dostępne oferty https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci /mieszkania zarówno w samej Warszawie, jak i jej najbliższej okolicy. Inaczej to wiele się nie nie zrobi. Trzeba jednak samemu poszperać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 19:21

Z przedmieściami jest ten problem, że są problemy z komunikacją. Trzeba trochę czasu poświęcić na dojazd. Jeśli ktoś lubi przyrodę i spokój to lepiej wprowadzić się do Wilanowa. Znajduje się stosunkowo niedaleko centrum, problemów z dojazdami nie ma, blisko jest szkoła i centrum handlowe. W razie czego polecam zgłosić się do pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, on świetnie zna się na wilanowskich nieruchomościach, pomoże coś znaleźć w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 11:04

@green6 nie zgodzę się z Tobą. z Wilanowa teraz wszyscy uciekają, bo miasto nie doprowadziło obiecywanych dróg. Są korki, rano nie idzie wyjechać. Zamiast Wilanowa już wolałbym się skupić na jakichś konkretniejszych nieruchomościach pod Warszawą a nie w niej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 23:02

Przykład inwestycji Osiedle Radnych 2 - wykonawca Warpol - http://www.warpol.pl/ piękne osiedle zlokalizowane blisko lasu, dojazd do Warszawy 15 km - bardzo dobre połączenie również komunikacją. Mieszkania nowoczesne i sporo tańsze niż w stolicy, dlaczego więc ludzie nie szukają takich miejsc, których jest coraz mniej, tylko pchają się do centrum w jakieś 40 letnie kawalerki w tej samej cenie - nie wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 23:56

To jak szukacie domów pod Warszawą to polecam zajrzeć do http://pbekodom.pl/ okazuje się, że pod miastem są naprawdę fajne inwestycje, tańsze dużo niż te w stolicy, a jakościowo naprawdę bardzo fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2017, 15:57

@rajskiptak a ja z kolei myślę, że pod życie pod miastem, w którym sie pracuje, może być męczące... Nie lepiej znaleźć takie apartamenty w Warszawie, które będą dla nas optymalne? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 09:03

Kwestia tego co w naszym przypadku jest wygodniejsze, bardziej praktyczne oraz gdzie czujemy się lepiej. Mieszkanie w samym centrum Warszawy ma zarówno swoje plusy jak i minusy.

Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2017, 23:13

Moim zdaniem zdecydowanie pod miastem. Jest taniej, ciszej, spokojniej, nie trzeba brać takiego dużego kredytu, jak na mieszkanie w stolicy. Sama zakupiłam teraz mieszkanie od Bud-Rim na osiedlu Gray House, można bez trudu odszukać w sieci. Czekam z utęsknieniem na odbiór kluczy, bo na razie mieszczę się w małej klitce z mężęm i jest to denerwujące. Wybraliśmy tę realizację, bo podoba nam się okolica i to, co deweloper zaproponował (plac zabaw, siłownia, skwer).

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2017, 08:40

short term loans online loans for students short term loans apply for a loan with bad credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Profit Development Wrocław Liczba postów: 1223 Grupa: Nieruchomoś... Moim zdaniem nie ma co generalizować. Kradzieże mogą się zdarzyć wszędzie. Poza tym - te nowe osiedla są grodzone i monitorowane. Z pewnością można się na nich....
  • Pułapki deweloperskie? Liczba postów: 131 Grupa: Nieruchomoś... Trzeba przede wszystkim wybrać dobrego dewelopera do którego mamy zaufanie oraz który ma już pewną renomę na rynku, od tego zacznijmy,a na pewno nie będzie mowy...
  • Janpul Liczba postów: 65 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Czy mieszkania stanieją? Liczba postów: 116 Grupa: Nieruchomoś... Ponoć już tanieją, bo będzie jednak za kilka lat, tego nie wiem. Mieszkań jest coraz więcej (ciągle powstają nowe inwestycje), a kupców nie przybywa.
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 134 Grupa: Nieruchomoś... Czy mieszkanie w małej miejscowości jest opłacalne? Mi się wydaje, że jednak tak. Mogą o tym świadczyć choćby dobre sprzedaże mieszkań w takich właśnie osiedlac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17263 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >