Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

28 września 2017, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak szukacie domów pod Warszawą to polecam zajrzeć do http://pbekodom.pl/ okazuje się, że pod miastem są naprawdę fajne inwestycje, tańsze dużo niż te w stolicy, a jakościowo naprawdę bardzo fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

@rajskiptak a ja z kolei myślę, że pod życie pod miastem, w którym sie pracuje, może być męczące... Nie lepiej znaleźć takie apartamenty w Warszawie, które będą dla nas optymalne? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia tego co w naszym przypadku jest wygodniejsze, bardziej praktyczne oraz gdzie czujemy się lepiej. Mieszkanie w samym centrum Warszawy ma zarówno swoje plusy jak i minusy.

Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2017, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zdecydowanie pod miastem. Jest taniej, ciszej, spokojniej, nie trzeba brać takiego dużego kredytu, jak na mieszkanie w stolicy. Sama zakupiłam teraz mieszkanie od Bud-Rim na osiedlu Gray House, można bez trudu odszukać w sieci. Czekam z utęsknieniem na odbiór kluczy, bo na razie mieszczę się w małej klitce z mężęm i jest to denerwujące. Wybraliśmy tę realizację, bo podoba nam się okolica i to, co deweloper zaproponował (plac zabaw, siłownia, skwer).

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym raczej stawiał na obrzeża. Fajne osiedle powstaje pod Warszawą http://www.bud-rim.com.pl/oferty/zeromskiego- 20a-2/ . Juz wkrótce będzie możliwość odbierania nowych mieszkań. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum więc nie ma problemu z dojazdem do Warszawy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja chyba bym stawiał na Warszawę, podobno jak dojazd do pracy zajmuje dłużej, niż 20 minut, to człowiek czuje się sfrustrowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2017, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłęm właśnie segment bezczynszowy w Wawrze. Osiedle Stoczniowców 2 dewelopera Aras. Przekonały mnie: metraż, cena, infrastruktura, otoczenie. Jestem przerażony ceną niektórych mieszkań. Chodzi mi o to, że niejednokrotnie mieszkanie jest droższe od domu, takie to rozwiązanie nie każdemu pasuje. Ogólnie warto właśnie poszukać, bo można utrzelić coś ciekawszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie mieszkań w Warszawie? Na http://nexity.pl/ udało mi się znaleźć dosyć ciekawą ofertę. Według mnie są to naprawdę bardzo ciekawe mieszkania w dogodnej lokalizacji, a o samym inwestorze można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Sprawdźcie, a być może i wam się takie mieszkania spodobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejrzyjcie sobie ofertę inwestplanu, teraz tez mają fajne promocje http://inwestplan.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej mieszkać w Warszawie bez dwóch zdań. jeśli dla kogoś jest problem z hałasem lub gwarem Centrum to wprowadza się do Wilanowa i po sprawie. Chyba najcichsza i najspokojniejsza okolica w stolicy. nie orientuję się jak tam z inwestycjami, ale na bank polecany jest pośrednik nieruchomości Eugeniusz Jaworski (tel. 603 195 624) . najlepiej zna się na tej okolicy, mieszka tam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >