Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸

30 maja 2018, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że w Warszawie można znaleźć sporo dobrych ofert, grunt by wiedzieć gdzie szukać. Jeśli miałbym doradzić to polecam od razu zgłosić się do pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624 ) i oszczędzić sobie kłopotu z analizą ofert na internecie, które notabene często są nieaktualne albo jakieś "lewe"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem deweloper Ekopark mieszkania w Krakowie na sprzedaż https://www.ekopark.pl/ zasługują na uwagę każdej młodej pary. Ja i mój narzeczony mamy zamiar kupić właśnie tu. W Krakowie o pracę nietrudno, a to dla Nas najważniejsze. Oboje pochodzimy z małych miejscowości, gdzie miejsc pracy było niewiele.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2018, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przede wszystkim liczy się i metraż i funkcjonalny układ. Czasem można postawić ściankę i zrobić bez problemu jakiś dodatkowy pokój. Polecam waszej uwadze osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Właśnie mieszkania spełniają te standardy o których pisałem. Do tego cena jest normalna

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2018, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłam na dom w Warszawie – segment bezczynszowy na osiedlu Stoczniowców 3 (deweloper Aras). Polecam, bardzo dobra jakość współpracy z deweloperem, zarówno przed podpisaniem umowy, jak i potem. Bardzo fajne miejsce do życia, dobra lokalizacja i przede wszystkim normalne ceny (dla każdego to bardzo ważne jest).

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2018, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy jaki mamy budżet. Nie da się ukryć, że pod Warszawą można kupić ciekawe nieruchomości w znacznie niższej cenie. Tutaj http://www.aspenpark.pl macie nowy etap już w sprzedaży. Osiedle Aspen Park jest ogrodzone i lokalizacja jest ok. Sprawdźcie sobie najlepiej sami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2018, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Pisałem właśnie w innym wątku, że i w Warszawie można znaleść mieszkanie w dobrej lokalizacji i za rozsądne pieniądze. I nie chodzi mi tu o najwiekszych deweloperów, ale o tych mniejszych, co tak masowo nie budują. Tu polecam Włochy i osiedle Dźwigowa Park. Dobry przykład udanej inwestycji

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik taddi napisał: To jest indywidualna sprawa zawsze, dla każdego najlepsze
będzie inne rozwiązanie. Osobiście zainwestowałbym w
jakieś fajne mieszkanie w mieście. Na przykład
białołęckie osiedle ostródzka:
http://www.osiedleostrodzka.pl/ jest bardzo fajne. Bardzo mi
się podoba ta promocja 3 pokoje w cenie 2, można
zaoszczędzić. Dwa – inwestycja jest gotowa, mieszkania
są gotowe, a nie na papierze.

Zdecydowanie w centrum, długo myslalam gdzie i wybrałam stacje Kazimierz na woli, przekonala mnie widna kuchnia. Obrzeża nie są dla mnie, lubie jak coś się dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2019, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na mieszkanie pod Warszawą i jestem z niego bardzo zadowolony. Trafiłem na ofertę firmy www.bkc-invest.pl, która zajmuje się budowaniem domów pod Warszawą i mogę powiedzieć że dom, który wykonali dla mnie jest ładny i starannie wykonany.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jedną z tych osób, które zdecydowały się na życie pod miastem. Zakupiłem nowo wybudowany domek od firmy www.immobart.pl Ich inwestycje są starannie wykonane więc polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli chcecie mieszkać pod Warszawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2019, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >