Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2016, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajniejsza i trochę tańsza jest moim zdaniem właśnie Białołęka. Wyżej ktoś wspomniał o Osiedlu Ostródzka: http://osiedleostrodzka.pl/ to moim zdaniem jest przykład fajnie zrealizowanej inwestycji, w normalnej cenie i w spoko lokalizacji. Co mi się podoba to opcja tego kredytu bez wkładu własnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 05:42

Zgadzam sie: good 0 bad

goggog: Bielany to wspaniałe miejsce. Jakie są najważniejsze zalety dzielnicy? Na pewno jest to dobra lokalizacja w Warszawie. Mieszkając na Bielanach można poczuć się praktycznie jak na przedmieściach, ponieważ dominuje tam spokój i cisza. Trzeba też podkreślić, że jest stamtąd blisko do centrum. Warszawa nie wszystkim kojarzy się z dużą obecnością terenów zielonych, ale na Bielanach na pewno ich nie brakuje. O innych zaletach tej pięknej dzielnicy można przeczytać tutaj: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/bielany_ zielona_dzielnica_warszawy.html.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2016, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A zerknijcie sobie chociażby na mieszkania na sprzedaż żyrardów fajne inwestycje nie muszą być w warszawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś wspominał o Osiedlu Pałacowa w Markach? Moim zdaniem to fajne miejsce jest do tego, aby zamieszkać. Przede wszystkim normalnego Kowalskiego na takie mieszkanie nawet większe stać, bo cena jest normalna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Marki, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/. Są tam ciekawe mieszkania w dobrej cenie. Taka inwestycja jest naprawdę bardzo opłacalna i na pewno nie straci na wartości. W samej Warszawie nie opłaca się inwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2016, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Marki są fajne do zamieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem, że w Żyrardowie powstają nowe osiedla. Możecie zajrzeć do mieszkania żyrardów i sprawdzić sobie szczegóły tych inwestycji. Myślę, że jeśli chodzi o dewelopera, to jest on godny zaufania, mający na koncie wiele inwestycji w ciekawych lokalizacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2016, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Białołęka jest naprawdę ok moim zdaniem. Ekonomiczne rozwiązanie, a znaleźć fajną inwestycję nie jest prosto. Chociażby tu dobrym przykładem (ładne mieszkanie, dobra komunikacja) jest Osiedle Ostródzka http://www.osiedleostrodzka.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kolibek napisał: A może Wilanów? Dobre i rozsądne cenowo mieszkania ma Polnord.

My właśnie mieszkamy na ich osiedlu na Wilanowie w Warszawie i uważam, że Polnord dobrze buduje.
I nie mamy problemów. Wszystko elegancko wykończone, ściany gładkie, gniazdka też nie wypadały nigdy ;) co słyszeliśmy, że często zdarza się u innych deweloperów. Kupiliśmy, mieszkamy i jesteśmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w Otwocku i ta okolica bardzo mi się podoba. Szukaliśmy mieszkania z dala od Warszawy, bo woleliśmy spokojniejsze tereny i udało się, bo obecne osiedle w stu procentach nam odpowiada :). Po pierwsze mamy duże i komfortowe mieszkanie, po drugie budynki i ogólnie całe osiedle jest w bardzo dobrym stanie, czyste i zadbane, ale to przede wszystkim zasługa naszego zarządcy (LemmonHouse), bo zanim się tu wprowadziliśmy walczył z deweloperem o usuwanie usterek w ramach rękojmi, których było sporo, a teraz dbają o estetykę która poprawia się z roku na rok na naszych oczach. Na początku patrzyliśmy na nich trochę podejrzliwie, ale teraz wiem, że nie było to potrzebne. Gdybym miała jeszcze raz wybierać miejsce do zamieszkania, to bez wahania zdecydowałabym tak samo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >