Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 września 2016, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami, żeby znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie w Warszawie, trzeba sporo się naszukać. Dziś jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ nie brakuje serwisów z ogłoszeniami, gdzie wyniki można sortować pod kątem ceny, lokalizacji itp. To pozwala oszczędzić sporo czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2016, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bez porównania nowe budownictwo jest lepsze. Standard jest o wiele lepszy, macie z głowy wszelkie remonty. Ja np. niedawno kupiłam sobie apartament na łuczek 12, Budynek położony będzie w odległości 500 m od stacji PKP Włochy, w tym linii S1 Szybkiej Kolei Miejskiej, to jest 3 stacje od Śródmieścia, super lokalizacja

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2016, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram z tym mieszkaniem w Markach (czy ogólnie tuż pod miastem). Ja chcę kupić mieszkanie na Osiedlu Pałacowa. Mieszkam teraz w bloku po babci, ale mieszkanie jest zbyt małe i chcemy z żoną kupić większe.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zainteresowało mnie ładne osiedle w Warszawie na Warszawskiej Białołęce http://osiedleostrodzka.pl/. Maja dosć dogodne warunki a mysle o mieszkaniu dla curki która za rak będzie studiować w Warszawie na uczelni Koźmińskiego a wiec z tego co się orientowałem mial by blisko do szkoły.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2016, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zawadowski napisał: Ostatnio zainteresowało mnie ładne osiedle w Warszawie na
Warszawskiej Białołęce http://osiedleostrodzka.pl/. Maja dosć
dogodne warunki a mysle o mieszkaniu dla curki która za rak
będzie studiować w Warszawie na uczelni Koźmińskiego a
wiec z tego co się orientowałem mial by blisko do szkoły.


Bardzo ładna iwnestycja. Właśnie przeglądam sobie różne w tej okolicy i ta mnie zaciekawiła. Zamierzam umówić się na spotkanie właśnie z deweloperem. Co mnie zaciekawiło to że można uzyskać kredyt bez wkładu własnego, a faktycznie kasę przeznaczyć na wykończenie. Plus dla dewelopera.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2016, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykład ze stolicy, na Saskiej Kępie - http://www.yareal.pl/londynska Wiadomo jak to wygląda, nie każde osiedle jest przystępne cenowo, ale w wielu miejscach można trafić na bardzo dobrych warunkach...

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2016, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam mogę polecić nowe mieszkania w Warszawie na ulicy Lazurowej http://ncinvestment.pl/lazurowa-166 projekty bloków wyglądają na bardzo stylowe, powstało tylko ponad 30 mieszkań. Sam skorzystałbym z tej oferty ale na razie nie posiadam zdolności kredytowej. Jeśli jesteście zainteresowani to sprzedaż mieszkań już ruszyła.

Ten post był edytowany przez dnia: 5 grudnia 2016, 14:58
Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2016, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałam Włochy. Mieszkanie w pięknej kamiennicy, którą buduje Inwestplan, a mieszkanie sa przestrzenne, do dyspozycji mieszkańców będzie zamknięty ogródek porośnięty trawą, bluszczem oraz drzewami.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam się chyba ostatnim rzutem udało kupić na Osiedlu Ostródzka na Białołęce. No i w sumie to biorąc pod uwagę wyższy wkład własny od 1 stycznia to … oszczędziliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Białołęka jest daleko zdecydowanie juz wolę Grochów, mieszkania inwestplanu są piękne, balkony ogromne do 10m2 no i metro będzie niedługo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >