Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

2 grudnia 2016, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam mogę polecić nowe mieszkania w Warszawie na ulicy Lazurowej http://ncinvestment.pl/lazurowa-166 projekty bloków wyglądają na bardzo stylowe, powstało tylko ponad 30 mieszkań. Sam skorzystałbym z tej oferty ale na razie nie posiadam zdolności kredytowej. Jeśli jesteście zainteresowani to sprzedaż mieszkań już ruszyła.

Ten post był edytowany przez maciek233 dnia: 5 grudnia 2016, 14:58
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 16:28

Ja wybrałam Włochy. Mieszkanie w pięknej kamiennicy, którą buduje Inwestplan, a mieszkanie sa przestrzenne, do dyspozycji mieszkańców będzie zamknięty ogródek porośnięty trawą, bluszczem oraz drzewami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2016, 22:05

Nam się chyba ostatnim rzutem udało kupić na Osiedlu Ostródzka na Białołęce. No i w sumie to biorąc pod uwagę wyższy wkład własny od 1 stycznia to … oszczędziliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 12:55

Białołęka jest daleko zdecydowanie juz wolę Grochów, mieszkania inwestplanu są piękne, balkony ogromne do 10m2 no i metro będzie niedługo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 11:05

Inwestplan ma dobre ceny, zagospodarowaną przestrzeń, no i przede wszystkim ładne mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2016, 13:12

Myśmy dwa miesiące temu kupili właśnie na Grochowie, balkon ma ponad 10 m, mieszkanie bardzo ustawne i bardzo dobry dojazd do centrum.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 13:46

Czy uważacie , że lepiej jest kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy jednak wtórnym?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 15:23

Jeśli Toruń, to tylko i wyłącznie mieszkania toruń. Szukałem mieszkań parę miesięcy i dopiero oni spełnili moje wymagania. Pełen profesjonalizm!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2017, 09:39

W Warszawie mamy na tapecie nową inwestycje MIASTECZKO WAWER, bardzo ładne, nowoczesne mieszkania z widokiem na las, takich warunków może pozazdrościć każdy Warszawiak. Osiedle powstaje z idealnej lokalizacji dla osób w każdym wieku, zarówno dzieci jak i osób starszych.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 14:38

Myślę, że jeśli chodzi o mieszkania w Warszawie to warto przejrzeć sobie również oferty w inwestycji http://www.nowebielany2.com/ . Myślę, że te mieszkania cieszą się dobrą lokalizacją, a do tego inwestorem jest firma Grupo Lar, o której w internecie można znaleźć dobre opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Profit Development Wrocław Liczba postów: 870 Grupa: Nieruchomoś... Moim zdaniem nie ma co generalizować. Kradzieże mogą się zdarzyć wszędzie. Poza tym - te nowe osiedla są grodzone i monitorowane. Z pewnością można się na nich....
  • Gdzie mogę szukać nowych mieszkań w sieci? Liczba postów: 84 Grupa: Nieruchomoś... Trudne to raczej nie powinno być, wystarczy tylko wpisanie odpowiednich fraz do google
  • Czy mieszkania stanieją? Liczba postów: 113 Grupa: Nieruchomoś... Ponoć już tanieją, bo będzie jednak za kilka lat, tego nie wiem. Mieszkań jest coraz więcej (ciągle powstają nowe inwestycje), a kupców nie przybywa.
  • Janpul Liczba postów: 60 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 133 Grupa: Nieruchomoś... Czy mieszkanie w małej miejscowości jest opłacalne? Mi się wydaje, że jednak tak. Mogą o tym świadczyć choćby dobre sprzedaże mieszkań w takich właśnie osiedlac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17103 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >