Mieszkanie w Warszawie - gdzie ?

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 sierpnia 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Planuję zakup mieszkania w Warszawie , zasatanawiam się gdzie szukać nowych mieszkań. Co polecacie ? Może ktoś jest w temacie i może mi coś podpowiedzieć?Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 11 sierpnia 2017, 10:16
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tej firmy nie kojarzę. Ja planuję zakup mieszkania na Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. Tam buduje firma POLNORD. To sprawdzony deweloper bo brat kupował od nich mieszkanie tyle, że nie w Warszawie. Nie było z nimi żadnych problemów, klucze otrzymał zgodnie z terminem zaplanowanym terminem oddania bloku.
Jeśli chciałbyś mieszkanie na Wilanowie to naprawdę fajne to osiedle. Dużo zieleni, pod nosem szkoła, przedszkole, przychodnia. Dojazd do centrum dobry, w pobliżu jest obwodnica więc bez problemu można wydostać się z miasta. No i cena za metr - 6700 . To bardzo dobra oferta, nie wiem, czy gdzies w wawie można za taką kase kupić mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nie słyszałem o tej firmie. Pamiętam jednak jak mój bratanek wyjeżdżał na studia do Warszawy - mieszkał na Woli i mocno chwalił. Warto jednak na swoje własne wybierać jakieś luksusowe mieszkania w Warszawie. To nie tylko komfort dla nas, ale w razie kłopotów w przyszłości może być niezym zabezpieczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak dużo tych inwestycji powstaje, że ciężko się połapać. Ja niestety nie jestem w tym temacie zaznajomiona, siostra jak się do Warszawy wprowadzała to korzystała z usług pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, który wszystkim się zajął. Chwaliła sobie jego profesjonalne podejście i kompleksowość usług, pomógł nawet w przeprowadzce i w przygotowaniu mieszkania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi zależy na spokojnej dzielnicy i niedrogim mieszkaniu więc rozważam tylko Białołękę, osiedle Nowy Targówek mi się podoba, mają tam ładne mieszkania a osiedle ma jak dla mnie korzystną lokalizację, miałabym łatwy dojazd do pracy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkania warto szukać przez biuro nieruchomości. Godne polecenia jest biuro http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na -sprzedaz-ursynow/, które oferuje mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Warto zaufać specjalistom, którzy pomogą, doradzą i zajmą się papierologią.

Ten post był edytowany przez Paweł1985 dnia: 4 grudnia 2017, 21:56
Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mamy już korzystać z dobrego biura nieruchomości to wybierzmy takie z polecenia. Moja znajoma jakiś czas temu sprzedawała pewną nieruchomości i wynajęła do tego biura nieruchomości http://legra.biz/. Z tego co mi mówiła to jest zadowolona z finalizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się przymierzam do kupna mieszkania w inwestycji APM Development - Bartycka 85. Zostały tam ostatnie mieszkania, w tym jedno szczególnie mi się podoba. Ważne jest dla mnie oczywiście położenie, bardzo lubię Mokotów, ale też renoma dewelopera i jego wiarygodność. Nie kupiłbym mieszkania od dewelopera, który dopiero co rozpoczyna swoją działalność, za duże ryzyko. Jak ktoś jest na kupnie mieszkania w Warszawie, to myślę, że ten deweloper jest ciekawą propozycją, zobaczcie sobie na ich stronie http://www.apm-development.com.pl, jakie mają inne inwestycje i gdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Z nieruchomościami na sprzedaż bywa różnie, już się o tym przekonaliśmy. Przeglądaliśmy z żoną setki ofert i zawsze był jakiś problem. Teraz już nie mamy czasu sami sprawdzać mieszkań na sprzedaż, więc zlecamy to https://www.homescanner.pl/ Serwis przestrzegł nas już przed kupnem mieszkania na obrzeżach. Dostaliśmy raport, a tam informacje o stanie prawnym, infrastrukturze, osiedlu, dojeździe do miasta. Okazało się, że tuż przy osiedlu przebiega ruchliwa droga, po której jeżdżą tir-y. Podziękowaliśmy i szukamy dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2018, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam biuro nieruchomości www.twoje-m.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >