Mieszkanie w bloku

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lutego 2013, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się z żoną nad budową domu lub kupnem mieszkania, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie tanio dostać mieszkanie, to może poczytacie o programie Mieszkanie dla Młodych oferowanym przez rząd? Tutaj można znaleźć całkiem ciekawe informacje:
http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-cenowe-obowiazujace-w -programie-mieszkanie-dla-mlodych-w-1-kwartale-2014-r/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Opcje zupełnie różne , ciężkie do porównania. Ja pracując w Wawie nie wyobrażam sobie mieszkać pod miastem i dojeżdżać do pracy godzinami. Co innego w dzielnicy obrzeżnej Wawy, z dobrym dojazdem do centrum i niewielkimi cenami mieszkań, typu Białołęka.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko powiedzieć co jest lepsze. My obecnie szukamy mieszkania na http://www.ihouse.pl/wroclaw/sprzedaz/mieszka nie ale zakładamy, że w przyszłości sprzedamy to mieszkanie albo będziemy wynajmować. Chcemy za X lat wybudować dom ale to naprawdę daleka przyszłość. Teraz stawiamy na miasto.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2014, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam nie mogę skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych”, ale moja koleżanka dostała się i ma nadzieję na zakup swojego wymarzonego mieszkania. Zobaczcie MdM http://mieszkaniedlamlodych.com. Może wy też będziecie w stanie pozwolić sobie na własne M.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie szansę na dofinansowanie z programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, to warto z tego skorzystać.
O ile się orientuję, to można korzystając z tego programu kupić mieszkanie tylko na rynku pierwotnym.
Naprawdę dużo ciekawych ofert widziałam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych, gdzie przeglądałam oferty z Trójmiasta http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania- i-domy-gdynia/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mario_kruk napisał: Zastanawiam się z żoną nad budową domu lub kupnem
mieszkania, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w
tej dziedzinie?

ja sam sie zastanawiam nad mieszkaniem, mamy na oku Zieloną klecinę we Wrocławiu....niby bloki ale inwestycja widać ze przemyślana bo nie wyglądają na molochy a okolica na prawde zielona! na pierwsze mieszkanie jak najbardziej!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie szukamy z mężem jakiegoś mieszkania w Trójmieście przy pomocy Biura Pośrednictwa Ewa Jagielska… chcemy zacząć wszystko od nowa, znaleźć tam pracę itd. Otrzymaliśmy z agencji bardzo wiele interesujących ofert i teraz po prostu wybieramy spośród kliku mieszkań, które najbardziej nam się spodobały. Jeśli zdecydowałbyś się ostatecznie na mieszkanie to polecam Ci ich, bo zajmują się też różnymi ubezpieczeniami: mieszkaniowymi właśnie, ale też komunikacyjnymi, następstw nieszczęśliwych wypadków itd. A w ogóle mają też w swojej ofercie domy na sprzedaż bądź na wynajem. Zależy co postanowicie z żoną…

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

14. Dopłata do kredytu na mieszkanie? Tak! MDM to program, który pomaga młodym ludziom znaleźć własny kont. Zapraszam na www.mieszkaniedlamlodych.com po więcej informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie ma się działki – w zasadzie moim zdaniem budowa nie ma sensu. Druga sprawa – koszty utrzymania – koło domu trzeba ciągle chodzić, coś robić, naprawiać – nie każdy ma na to czas. Moja siostra teraz kupiła sobie większe mieszkanie w Zabrzu od Trojana. To jest oczywiście rynek pierwotny. Mieszkanie elegancko oddane, dopracowane. Trochę zajęło jej wyszykowanie, ale dziś już swobodnie mieszka – i na pewno dużo taniej ją to wyniosło. Sama też mieszkam w bloku i nie martwię się o remonty i wysokie rachunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >