Mieszkanie w bloku

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

10 września 2020, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Na co zwracasz uwagę jeśli chodzi o mieszkania? Na cenę? Jakość wykonania? A może kwestie obszarowe? Niezależnie od tego co jest Twoim głównym kryterium, przede wszystkim wybieraj spośród sprawdzonych deweloperów, którzy w tym temacie mają sporo do przekazania i powiedzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2020, 19:10

Szczerze mówiąc najbardziej skusiła mnie cena jeśli chodzi o mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, ale lokalizacja i okolica tam też jest bardzo atrakcyjna więc mam wszystko czego potrzebuję

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2020, 10:52

A ja biorę pod uwagę Pragę i osiedle Nowa Grochowska, podobają mi się takie nowoczesne osiedla i mieszkania w lokalizacjach gdzie jest wszędzie blisko ale także cicho i w miarę spokojnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Gdzie szukać nieruchomości? Liczba postów: 218 Grupa: Rynek pierw... Zdecydowaliśmy się na kupno domu jakiś czas temu. Na szczęście rynek wtórny pęka w szwach i można znaleźć sobie wiele różnych ofert. My skorzystaliśmy z oferty,...
  • Biuro nieruchomości Szczytno Liczba postów: 2 Grupa: Rynek pierw... Możesz zlecić wyszukanie nieruchomości na Mazurach przez nich https://www.facebook.com/pages/category/ Real-Estate-Agent/Biuro-Nieruchomo%C5%9B ci-Mazury-Invest-1...
  • Gdzie nowe mieszkanie w Szczecinie? Liczba postów: 14 Grupa: Rynek pierw... Ja rozglądałam się za mieszkaniem nowym ale zależało mi na tym, by było już wykończone tak by od razu można się byo wprowadzać. Dobrze, że udało mi się skorzyst...
  • Duża inwestycja - środki Liczba postów: 2 Grupa: Rynek pierw... Zależy, o jakie inwestycje chodzi i sądzę, że to miejsce raczej nie jest najlepsze, by szukać podobnych rzeczy.
  • Brać kredyt i budować czy wynajmować? Liczba postów: 52 Grupa: Rynek pierw... Wynajmowanie na dłuższą metę jest po prostu nieopłacalne, za dużo kosztuje. Lepiej mieć coś swojego, ale dobrze wcześniej uzbierać też odpowiednie środki na wkł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16149 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >