Mieszkanie w bloku

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

10 września 2020, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Na co zwracasz uwagę jeśli chodzi o mieszkania? Na cenę? Jakość wykonania? A może kwestie obszarowe? Niezależnie od tego co jest Twoim głównym kryterium, przede wszystkim wybieraj spośród sprawdzonych deweloperów, którzy w tym temacie mają sporo do przekazania i powiedzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2020, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc najbardziej skusiła mnie cena jeśli chodzi o mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, ale lokalizacja i okolica tam też jest bardzo atrakcyjna więc mam wszystko czego potrzebuję

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2020, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja biorę pod uwagę Pragę i osiedle Nowa Grochowska, podobają mi się takie nowoczesne osiedla i mieszkania w lokalizacjach gdzie jest wszędzie blisko ale także cicho i w miarę spokojnie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2021, 06:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja całe życie mieszkałam w zabytkowej kamienicy, teraz przeprowadziłam się do bloku i jakoś nie potrafię się przestawić... Wszystko słychać! Jednak plusy widać zimą, bo jest dużo cieplej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2021, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z żoną zawsze chcieliśmy mieć mały domek. Niestety bez działki i nie mając pojęcia o tym jak wygląda właściwie budowa takiego domu, nie wiedzieliśmy nawet, od czego zacząć. Na szczęście trafiliśmy na dobrą firmę, która się wszystkim zajęła za nas, od znalezienia działki po całą dokumentację. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy swój wymarzony domek, polecam Gero Nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2021, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

zerknij sobie na http://www.twoje-m.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2021, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak przykładowo planujecie sprzedać szybko i efektywnie swoją nieruchomość, to tutaj warto byłoby zgłosić się do firmy https://www.krystianbiarda.com. Jest to specjalista od tego typu działań i co ważne jest stosunkowo niedrogi. Także możecie liczyć na jego pełne wsparcie.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 16 marca 2021, 04:44
Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2021, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W takich mieszkaniach na oknach najlepiej będą się prezentować plisy, na przykład od Nafi. Sama jestem z takich zadowolona. Coś ciekawszego od zasłon.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2021, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast wynajmowania mieszkania w bloku, polecałabym kupić z rynku wtórnego

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2021, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie z rynku wtórnego też może być dobrym pomysłem, a na pewno dużo taniej niż od dewelopera.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >