Mineralne płytki klinkierowe - aranżacje elewacji

« Powrót do artykułu: Mineralne płytki klinkierowe - aranżacje... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

10 sierpnia 2021, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne to. Widziałem we Wrocławiu realizację na jednym budynku. Z daleka wygląda bardzo dobrze. Kolor, faktura. Wszystko bardzo naturalne. Nie zauważyłem, by wzór się powtarzał. Nawet kolory mają przebarwienia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2021, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem ten system już wiele lat temu na zachodzie. Bardzo fajny i trwały. Wtedy nie było dużo kolorów ale to się zmieniło. Teraz jak widziałem jakąś informację od producenta, to ilość kolorów była liczona w tysiącach. Całkiem fajnie. Najstarsza realizacja u nas w kraju to chyba EC1 w Łodzi z 2010. Nie wiem czy było coś wcześniej. W każdym razie z dużych inwestycji, bo może są prywatne domy wcześniej robione. Po EC1 widać, że to trwałe rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2021, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy sobie przejrzeć ich profil na FB. Mają naprawdę bogatą ilość zdjęć z różnych miejsc. Na stronie też sporo mają. Całkiem fajne źródło by się zainspirować. I zawsze można znaleźć lokalizacje blisko siebie, by na żywo zobaczyć dany projekt elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne rozwiązanie, które w realu prezentuje się jeszcze piękniej. Sama widziałabym te płytki na swej elewacji. Może w przyszłym roku uda się tego dokonać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2022, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że mineralne płytki klinkierowe aranżacje i elewacje ściany też jest dobrym pomysłem polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów podstawek donic doniczek kotew cementów śrub śrubek zraszaczy i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >