Minimalistyczne lampy do wnętrz w kilku rodzajach

« Powrót do artykułu: Minimalistyczne lampy do wnętrz w... | « Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

23 czerwca 2016, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko w zależności od wymiarów pomieszczenia,ale np: ważny jest kolor mebli czy samych ścian. Postarajmy się aby źródło światła był o optymalne,zapewniało odpowiedni klimat:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozytywne mam doświadczenia z firmą Bercal -bercal.pl. Współpracowaliśmy z firmą przy okazji modernizacji naszego osiedlowego placu zabaw. Dobrali nam bardzo fajne, wygodne w sterowaniu oświetlenie, wydajne, nie kosztuje dużo w eksploatacji. Można się z nimi dogadać, znają się na swojej robocie. Na stronie jest dużo realizacji które przeprowadzili, także można mniej więcej sobie obejrzeć o jaki standard wykonania mi chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o minimalizm, to teraz najmodniejsze stają się surowe lampy, charakterystyczne dla stylu industrialnego. Można takich punktów światła ustawić więcej, żeby nie było zbyt ciemno lub postawić na jeden większy żyrandol, również z żarówek :) Dla mnie świetnie sprawdził się sklep z oświetleniem profizorka.com - kupiłem u nich dwie lampy i poluję na kolejne. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod minimalistycznym rozumiem takie, które nie rzucają się w oczy. W takim wypadku wybrałbym sprytnie zamontowane oświetlenie LED. Np. pod podwieszanym sufitem, czy też na schodach. Taśmy, czy inne oświetlenie LED można zdobyć tutaj: https://ocrana.pl/
U siebie mam właśnie podwieszany sufit i tam je umieściłem. Minimalistycznie, nie rzucają się w oczy, ale tworzą atmosferę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprytnie schowany led to klucz do dobrego minimalistycznego oswietlenia, ale musi być przy tym wydajny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne lampy mają w sklepie online http://podsufitem.pl, naprawdę jest w czym wybierać :) Myślę, że każdy może znaleźć coś dla siebie, bo lampy są w różnych stylach i także pod kątem ceny - zróżnicowane :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takich subtelnych dodatkach? http://www.magiapolnocy.pl/lampion-szklany-gl ass-lantern mi się bardzo podobają, ale nie mam pojęcia czy to będzie praktyczne. Mówię o tym, jako o oświetleniu dodatkowym i takim bardziej okazyjnym.

Ten post był edytowany przez Endy76 dnia: 6 listopada 2017, 11:16
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 03:40

Zgadzam sie: good 0 bad

My brand-new suss out d evolve:
http://natasha.post1.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >