Minimalistyczne lampy do wnętrz w kilku rodzajach

« Powrót do artykułu: Minimalistyczne lampy do wnętrz w... | « Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 grudnia 2010, 10:58

Zgadzam sie: good 1 bad

super oświtlenie tez można zobaczyć tutaj http://luksusowy-dom.pl/design/artystyczne-lampy/ niektóre z nich to małe dzieła sztuki:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2011, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja od siebie dorzucę także kilka fotek lamp stojących w stylu nowoczesnym:





Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2011, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe propozycje powyżej. Zapraszam również do siebie na www.elgreg.pl gdzie można zobaczyć nowoczesne oświetlenie. na szczególną uwagę zasługują lampy Eglo. Druga lampa którą kolega przedstawił to lampa podłogowa Reality, bardzo ciekawy stylistycznie model idealnie nadający się do nowoczesnych pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy stojące to również lampy bez tzw. nogi, również nowoczesne.

Light Eye Floor

http://www.olampa.pl/kategoria-lampy-oswietle nie-podlogowe-301.html?&start=50

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 13 lipca 2011, 12:43
Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2011, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście chciałbym mieć w domu bardziej system oświetleniowy a niżeli poszczególne lampy, lampki itp.

O co mi chodzi?

wszelkiego rodzaju listwy led, które by lekko oświetlały pomieszczenie, ściemniacze do oświetlenia itp.

Tak abym mógł sterować wszystkim z jednego miejsca, a najlepiej pilotem.

Ten post był edytowany przez kanders dnia: 13 lipca 2011, 10:31
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2011, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

'Kanders' m.in. ta firma proponuje takie ściemniacze:

http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c15_Transformatory-i-sc iemniacze.html

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2011, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie na dziś :)

Jak urozmaicić wygląd sufitu za pomocą świateł led, tasiemek led itp.

Mając na uwadze ze jest to zwykły prosty sufit zadnym zakamarków gdzie można by schować tasiemki ani podwieszanego sufitu. ??

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2011, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Paski na takim suficie możemy pochować w profile z mleczna bądź przezroczysta plexi.

Jednak duże możliwości daje nam podwieszenie choćby częściowe sufitu

A tak możemy urozmaicić sufit wykorzystując światłowody SkyLight uzyskując efekt gwiezdnego nieba

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 13 lipca 2011, 15:45
Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2011, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Te ostatnie gwiazdy na suficie sa najlepsze, wieczorem mogą tworzyć naprawdę fajny klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2011, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale widzisz tu wszędzie jest podwieszany sufit... a ja takiego nie mam, zapewne nie uniknę wystających przewodów ...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >