Mocowanie desek tarasowych

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 marca 2014, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób i czym mocuje się deski tarasowe do podłoża betonowego? Są jakieś zaciski specjalne, czy może to trzeba wiercić beton?
Chce zrobić taras sama z kuzynką, ale nie wiemy jak to technicznie połączyć, przecież chyba nie na gwózdki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2014, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwózdka to raczej w beton nie wbijesz..
W sumie nie wiem jak to zrobić, ale jak kojarzę np letnie ogródki restauracyjne to oni prawie wszyscy mają tarasiki takie drewniane i przecież nawet nie mocują tego do ziemi na rynkach w mieście, tylko jakoś ze sobą łączą i kładą po prostu - pewnie ciężar i sposób mocowania poszczególnych "paneli" tarasu sprawia, że to jest stabilne i sie nie ślizga. A weź napisz maila do sklepu narzędziowego, np tu i spytaj po prostu jak to zrobic - myślę że w takich miejscach ludzie nie tylko sprzedają towar ale i wiedzą doskonale co do czego sie nadaje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam bym się nie pokusił o coś takiego. Zatrudniach projektanta i masz problem z głowy. Jakbyś potrzebował sprawdzonej firmy oferującej usługi ogrodnicze łódź mogę dać ci kilka namariow. pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczęscie wybierając kostkę imitującą drewno jak Kanada Pozbruk nie potrzebujesz już o to się martwić to rozwiązanie na dekady ktore pozwala zapomnieć o problemach impregnacjid drewna czy też specjalnych mocowaniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Deski tarasowe to rozwiązanie dośc nietrwałe jeżeli nie będziemy o nie odpowiednio dbali, dlatego sam postanowiłem wybrać płyty Pressstone Dolomit które rzeczywiście pomimo mijających lat wyglądaja pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy jakie to deski tarasowe...drewno? kompozyt? Jeśli kompozyt to polecam instrukcję: http://www.teraso.pl/blog/montaz-desek-taraso wych-niewidoczny-system-mocowania

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii mocowanie desek tarasowych jak i generalnie wykonaniem całości- możemy pomóc ponieważ zajmujemy się tym na co dzień, zobaczcie na www.Pomosty-budowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebujecie elementów złącznych do mocowania desek i innych przedmiotów to polecam wam zgłosić się do firmy www.mocujemy.pl Zajmują się wytwarzaniem elementów złącznych do mocowania różnych przedmiotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą jest tutaj dokładność wykonania tego typu złączeń, mocowań desek oraz dobór samych materiałów, czy masz doświadczenie pod tym względem? Jeżeli nie to faktycznie lepiej będzie wezwać dobrą i fachową firmę która się tym zajmie, akurat tutaj możemy pomóc.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż tarasu to niestety nie taka łatwa sprawa, ale może ten artykuł trochę Ci pomoże w tej kwestii: https://dlh.pl/blog/renowacja-i-konserwacja-tarasu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sezon tarasowy rozpoczęty, kiedy planujecie budowę... Liczba postów: 13 Grupa: Ekspert tar... Ja już niedługo będę budować taras w swoim domu. Zdecydowałam się na taras wentylowany bez użycia kleju, ponieważ jest bardziej trwały. Jest mniejsze ryzyko wys...
  • Czy wykonuje się izolacje tarasu? Liczba postów: 37 Grupa: Ekspert tar... Jeżeli jest to taras wylewany to warto wykonać hydroizolację. W moim przypadku my wybraliśmy również płyty tarasowe Dolomit z linii Presstone także dodatkowo ch...
  • taras drewniany Liczba postów: 219 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...
  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >