Modna kuchnia

« Powrót do artykułu: Modna kuchnia | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 czerwca 2016, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zacznij od www.Vocco.pl gdzie pomożemy wybrać zarówno meble jak i płytki do kuchni,urządzimy ją od A do Z,zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: oleii napisał: Potrzebuję namiar do jakieś firmy z Warszawy, któa robi
takie panele szklane wraz z dostawą. Mam własny pomysł :)


To polecam ci zajrzeć na stronę firmy Faza, mieszczą się na Suchy Las 6 w stolicy. Wesz co, ja u nich właśnie zamawiałem panele szklane wraz z nadrukiem + kilka innych rzeczy do domu. Zrobili wszystko w terminie. Panele sa fajne i praktyczne, prosto się je czyści, elegancko wyglądają w połączeniu z oświetleniem podszafkowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2016, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie pojecie "modna kuchnia" jest bardzo szerokie i wszystko zależy tylko od Twojego gustu bo przecież modne może być wiele rzeczy. Jeżeli chcesz mieć nowoczesną kuchnię,to proponuję zainteresować się panelami szklanymi nad blatem oraz marmurami lub kamieniem naturalnym jako wykończenie podłogi.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi to się przede wszystkim podobają klasyczne kuchnie: http://www.siemieniako.pl/oferta/meble-kuchen ne-kolekcja-klasyczna właśnie takie delikatne, dopracowane, w stonowanej kolorystyce. Fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny oraz jeśli zaglądasz na forum to może dasz znać jak teraz prezentuje się Twoja kuchnia,bo w dalszym ciągu możesz liczyć na naszą pomoc i porady,wszystko to znajdziesz na Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2016, 06:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez względu na kolor kuchnia się brudzi. Też mam białą i nie sądze, żeby było jakoś bardziej znać niż przy innych. Ale mam do tego specjalne panele ochronne nad blat, dobrze się czyszczą, a i wyglądają super, bo wzór mam taki jak chciałam dokładnie, więc dodają wnętrzu charakteru. O takich mówię: http://paneledokuchni.pl/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież nie jesteśmy skazani na "suchy" kolor ścian w kuchni, tutaj ciekawsza opcją jeżeli mowa o kuchni nowoczesnej są panele szklane z dowolnym motywem przewodnim. Na pewno każdy z Was już się z tym spotkał.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie jak panele szklane to Vetro (firma z Warszawy). Mają sprzęt do robienia ekstra paneli. Mam taki wraz z nadrukiem i wyglądają świetnie. Meble kuchenne są białe na połysk, więc wszystko ze sobą ładnie komponuje. Właśnie facet super ogarnął temat, panel zrobiony co do milmetra, gładki, bez wyszczerbień i tak dalej. Zupełne i fajne przeciwieństwo płytek.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też zadbać o odpowiednie garnki. Bardzo ciekawe propozycje w tym temacie są np. tu https://naczynia.olkusz.pl/komplety-garnkow :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyposażenie swoją drogą, natomiast polecam przede wszystkim zadbać o dekoracje ścian i tutaj zdecydowanie polecam mech dekoracyjny.

www.Mechdecor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >