Modna kuchnia

« Powrót do artykułu: Modna kuchnia | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 marca 2016, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie zawsze patrzę na modę, tylko na swoje upodobania i preferencje. Dlatego zdecydowałam się na białą kuchnię od Verlani z drewnianym wykończeniem. Wydawało mi się, że biel to niepraktyczny kolor, ale teraz widzę, że każda przestrzeń brudzi się tak samo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2016, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne sa takie kuchnie wykonywane z pełnego drewna, od razu widać różnicę między takimi szafkami, a modułowymi z marketu. Dwa – jak dodatsz sobie takie blaty http://www.dario-stone.pl/ to będzie elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o białych kuchniach? Są bardzo modne

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że o wiele bardziej niż modą powinniśmy kierować się własnym gustem. Wtedy nasza kuchnia będzie się nam w stu procentach podobać, a chyba o to właśnie chodzi? :) Co do mojej kuchni, to postawiłam w niej na jasne odcienie - od zawsze marzyła mi się kuchnia w odcieniach bieli i ecru, stąd ten wybór. Mam w niej białe meble z frontami na wysoki połysk oraz wyspę kuchenną na środku. Projektem i wykonaniem mebli zajęło się jedno ze studiów z sieci Max Kuchnie - ich pracę oceniam bardzo dobrze, bo meble są naprawdę dobrej jakości, poza tym otrzymałam od nich wiele cennych rad i uwag dotyczących doboru odpowiednich sprzętów AGD.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że znaczenie ma tu wygląd i cena. Jak sobie zobaczysz kilka projektów to sobie coś wybierzesz. Ja znam stronę http://www.kuchniewarszawa.com.pl to też w wolnej chwili zerknij, może coś akurat Ci się spodoba i będzie cenowo odpowiadać.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 28 kwietnia 2016, 22:07
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia musi się Tobie podobać. Styl się zmienia i trendy się zmieniają, ale zawsze możesz zdecydować się na coś ponadczasowego. W tym wypadku świetnie sprawdzi się np. drewno :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście, że najlepiej zdać się na swój gust, ale warto też zwrócić uwagę na to czy będą to meble funkcjonalne i chyba lepiej nie kombinować za bardzo z kolorami. Nam firma www.siemieniako.pl, zaprojektowała i wykonała, bardzo ładne i solidne meble w przyzwoitej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w kuchni bardzo ciekawie wyglądają panele szklane. Na http://www.druknaszkle.pl/ możecie znaleźć ofertę takich paneli szklanych, które myślę, że również i was przekonają do siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem modna i stylowa kuchnia,to przede wszystkim odważne i nietypowe kolory płytek oraz mebli,nie sądzicie? To zawsze może diametralnie zmienić oblicze pomieszczenia i nadać mu innego stylu,akurat na Vocco.pl będziemy w stanie stworzyć,zaaranżować i wyposażyć całą kuchnię:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuję namiar do jakieś firmy z Warszawy, któa robi takie panele szklane wraz z dostawą. Mam własny pomysł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >