Modna łazienka w ślicznych pastelach

« Powrót do artykułu: Modna łazienka w ślicznych pastelach | « Powrót do grupy: Wnętrza

15 lutego 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają łazienkowe meble Gap w pastelowym odcieniu fioletu. Widziałam je w katalogu Roca. Sa bardzo ładne, świetnie wygladają z biała ceramika.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2016, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam małą łazienkę i z meblami nie zaszaleję. Udało mi się wstawić tylko szafkę stojącą BELLA 45 i KANCLER 45 narożnikową ze sklepu
http://salonyhoff.pl i pomieścić w nich to co konieczne. Na szczęście są dość pojemne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Aga napisał: Mnie się bardzo podobają łazienkowe meble Gap w
pastelowym odcieniu fioletu. Widziałam je w katalogu Roca.
Sa bardzo ładne, świetnie wygladają z biała ceramika.
Użytkownik Gość: Aga napisał: Mnie się bardzo podobają łazienkowe meble Gap w
pastelowym odcieniu fioletu. Widziałam je w katalogu Roca.
Ten kolor to lawenda :). Ale swoją drogą wygląda super ;).

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo lubię takie wnętrza, bardzo kobiece. zwłaszcza jeżeli jest duża wanna w której można się fajnie zrelaksować wieczorem, sama robiłam remont jakiś czas temu i zdecydowałam się na trochę pasteli w łazience żeby dodać trochę wdzięku. co prawda nie dysponuję jakimś wielkim metrażem, ale udało się, żeby to wyglądało tak jak chciałam :)) trochę podpatrywałam najpierw właśnie inspiracji w internecie, na łazienkaplus.pl bardzo fajne znalazłam + nie same zdjęcia, tylko można zamówić te rzeczy które są tam prezentowane a to bardzo fajnie, bo czasem się trafia w sieci na coś fajnego, ale później nie można znaleźć czegoś takiego w sklepie. już tak wiele razy miałam, nie tylko jeżeli chodzi o remonty

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj główna rolę odgrywają meble na które zdecydujemy się do naszej łazienki,a tak się akurat składa,że na www.Vocco.pl znajdziecie kilka nowych,bardzo ciekawych kolekcji, Warto zerknąć i wybrać coś dla siebie :0

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysł jednak ja chyba nie odnalazłabym się w takiej łazience. Jednak każdy ma inny gust i ja to w 100% szanuję. Jeżeli szukalibyście czegoś do łazienek to ja polecam zajrzeć do nich http://megalazienki.pl/producent/id/31 bo mają spory wybór i dobre ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2021, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia do łazienki w nowoczesnym wydaniu, w tym również płytek o różnorodnych kolorach to na pewno warto odwiedzić sklep - https://www.sklepbaterie.pl/plytki-ceramiczne -c784.html w którym będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, wysoką jakość i najlepsze marki. My dobieraliśmy praktycznie wszystko do łazienki u nich i do tego też mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony obsługi klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >