Modna szarość cegły klinkierowej

« Powrót do artykułu: Modna szarość cegły klinkierowej | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 lutego 2015, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła klinkierowa jest świetnym wykończeniem. Do nowoczesnych brył i nowatorskich domów pasuje idealnie. Fajnym produktem jet również Terca w odcieniach szarości. Ceramika w najlepszej odsłonie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2015, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielką zaletą Klinkierytu jest to, że pasuje zarówno do wnętrz, jak i do elewacji zewnętrznej. Do tego dostępny jest w wielu kolorach, więc można go dostosować do różnych aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Cala magia klinkierówki. Ja mam na swoim domu warstwę klinkieru Terca na podmurówce i na całym płocie i cenię sobie łatwość mycia Karcherem tej płytki ceramicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem fanem cegły klinkierowanej, aczkolwiek szary dla mnie jest zbyt taki nijaki, zdecydowanie bardziej wolę oryginalne odcienie czerwieni. Jeśli szukacie dobrej jakości cegieł klinkierowych polecam zajrzeć na http://mikulska.pl/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2022, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że modna szarość cegły klinkierowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych co się zastanawiają nad tym rozwiązaniem polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gipsów betonów podstawek garnków łopat szpadli patelni detergentów kosmetyków luster podświetlanych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >