Moduł komunikacyjny klimatyzatorów

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

3 listopada 2021, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,
Co sądzicie o modułach komunikacji klimatyzatorów, które umożliwiają zdalne sterowanie i monitorowanie systemem klimatyzacji?
Coś polecacie/odradzacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2021, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna rzecz szczególnie w dużych pomieszczeniach, jeszcze przez wifi.
Tu masz duży wybór, w zależności do jakich klimatyzatorów potrzebujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2021, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam w firmie i świetne rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2021, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam, ciekawy artykuł https://www.wentylacyjny.pl/2034-2-2-sterowan ie-klimatyzatorem--przeglad-rozwiazan-rynkowych.html

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2021, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki!
A jakie marki klimatyzatorów polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2021, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tobiasz napisał: Dzięki!

A jakie marki klimatyzatorów polecacie?


Samsung

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tobiasz napisał: Dzięki!

A jakie marki klimatyzatorów polecacie?

Fujitsu

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno zamontowałem sobie taki moduł w firmie i jestem zadowolony. Umożliwia monitorowanie błędów, alarmów i sterowanie wszystkimi parametrami urządzenia klimatyzacyjnego, takimi jak np. prędkość obrotowa wentylatora, wartość zadana temperatury itd. Mi się bardzo przydało takie urządzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy wiecie już, skąd zamówicie klimatyzator do Waszego domu? Ja ostatnio widziałem na stronie internetowej https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji , że można zamówić takie wysokiej jakości klimatyzatory przeróżnych firm. Śmiało można się rozejrzeć za ciekawymi ofertami.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2024, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesują mnie wentylatory do pracy w temperaturze. Czy wiecie, która firma oferuje takie produkty w dobrej cenie? Jakiś czas temu wyszukałam w Internecie firmę Fantech. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie https://fantech.pl/wentylatory-wysokotemperat urowe-do120ci135c/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >