Monitoring paliwa

« Powrót do grupy: Trudne tematy

17 marca 2015, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chciałem Was zapytać o zużycie paliwa. Kontrolujecie to jakoś? Używacie jakiś specjalnych systemów, jak chociażby tych opisanych na http://www.gpsguardian.pl/kontrola-paliwa/? Czy po prostu wlewacie paliwo i przeliczacie później na ilość kilometrów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z sprawdzonych rozwiązań namierzania GPS http://sklep.hertzsystems.com/sledzenie-samochodu-gps

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2019, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasza firma ma zbyt dużo samochodów, żeby obliczać wszystko samemu. Zarządzam 15 przedstawicielami handlowymi oraz ich samochodami. Korzystamy z udogodnienia jakim są karty paliwowe BP dzięki temu rozwiązaniu udaje nam się zaoszczędzić. Dodatkowo mam zawsze pod ręką historię transakcji moich pracowników i widzę stan licznika kilometrów, ile tankowali i kiedy. Dokumenty również gromadzone są w postaci efaktur, co pozwala na uniknięcie tony papierów na moim biurku.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2020, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracowałem w kilku firmach transportowych i widziałem jak bardzo niedokładnie są prowadzone rozliczenia paliwa, praktycznie nikt nad tym nie panował! Jedynie tam gdzie mieli wdrożony program Flotman z zamontowanymi intelignetnymi czujnikami w baku - tam zgadzało się co do kropelki, nikt nie miał szans na kradzież albo marnowanie paliwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >