Monitoring w domu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

13 czerwca 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak wy ale ja po tygodniu na wczasach bardzo denerwuję się tym co zastanę w domu. Czy ktoś się nie włamał, czy burza czegoś nie uszkodziła. Po prostu czy wszystko jest ok. Chyba się starzeję bo kiedyś tego u mnie nie było. Moja szefowa w pracy ma na to sposób. Monitoring podłączony do strony internetowej. Nie ważne czy jest w Polsce czy za granicą, wchodzi na sobie tylko znaną stronę internetową, wpisuje hasło i już wie co się dzieje w jej domu z różnych kamer wewnątrz i na zewnątrz budynku. Zastanawiam się jak takie coś zrobić i jaki system zainstalować. Kamery nie są takie drogie http://www.eltrox.pl/monitoring.html . Tylko że ja się na tym kompletnie nie znam. jak zrobić by obraz z tych kamer był online w internecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem, że w http://deltavideo.pl/ można znaleźć dobrą ofertę sprzętu monitorującego. Firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem tego typu sprzętu w domach, sklepach, firmach, itp. na terenie Warszawy. Myślę, że warto zapoznać się z dostępną tutaj ofertą.

Ten post był edytowany przez eder dnia: 29 czerwca 2016, 09:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Jest to jakieś rozwiązanie, ale może lepiej zainteresować się systemem inteligentnego zarządzania budynkiem. Można wtedy za pomocą smartfona czy tabletu włączyć oświetlenie, alarm czy ogrzewanie będąc poza domem. Firma Inteligentny Budynek http://www.inteligentny-budynek.pl/oferta/int eligentne-mieszkanie/systemy/knx/ w systemie KNX wykonuje takie instalacje. Ma 13 letnie doświadczenie na rynku, więc warto jej zlecić wykonanie takiej instalacji.

Ten post był edytowany przez limonka7 dnia: 7 lipca 2016, 12:02
Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale taki system jest strasznie drogi. Wolałem jednak postawić na monitoring, który dodatkowo ma wbudowaną detekcję ruchu z alarmem. My wybraliśmy nowość na rynku czyli KZ7 od JBP HD Camera o rozdzielczości nagrywania HD 1280x72, a obraz w całkowitej ciemności jest bardzo dobry do 15m odległości.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2016, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim mieście nie wyobrażam sobie zostawić dom bez monitoringu. Choć akurat w tej branży niewiele mam do powiedzenia, to Konsalnet wykonał całą robotę za mnie. I trzeba przyznać, że w razie potrzeb spisywali się na medal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2016, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku domów, które wyróżniają się wśród innych na ulicy, osiedlu na pewno wymagają monitoringu. Ja postawiłem na kamerę KZ7 Z JBP HD Camera, ponieważ mają detekcję ruchu z alarmem po jego wykryciu wtedy włącza się nagrywanie zapisane na karcie pamięci lub można podłączyć ją do rejestratora. Nawet podczas wyjazdów na telefonie z dostępem do internetu można podglądać obraz a na e-mail będą przychodziły powiadomienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że monitoring jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Tutaj http://astim.eu sobie zajrzyjcie. Propozycja jest naprawdę szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie tam rozwiązanie, które spełni jego potrzeby.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2016, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że dobry monitoring domu to klucz do bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, wiemy wtedy iż cały dom jest po prosty pod dobra opieką. W kwestii wyboru samego systemu, możemy pomóc i doradzić, właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć o dobrej kamerze i zainstalować w domu, czy mieszkaniu porządny monitoring. Mozna wtedy wyjechać na wczasy i spać spokojnie, nie martwiąc się ze w naszym królestwie przytrafi się jakieś nieszczęście. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.mebleteo.pl/, a w razie pytań chętnie podpowiemy jak ugryźć ten temat:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >