Montaż drzwi wewnętrznych

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

26 grudnia 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze warto brać drzwi od razu z montażem jeśli tylko dany salon ma ekipę i to dostatecznie dobrą aby nie rwać sobie włosów z głowy. Różnica przy zakupie drzwi + osobno montażu w porównaniu do zakupu drzwi od razu z usługą jest znacząca.
Przykładowo:
Magnolia skrzydło: 420 netto
ościeżnica regulowana 260-300mm: 313 netto
Razem: 733zł netto

Same drzwi + osobno montaż (200zł netto montaż):
733zł + 23% VAT = 901,59zł brutto za drzwi
200zł + 8% VAT = 216zł brutto za montaż
RAZEM= 1117,59

Teraz licząc to razem z usługą montażu:
733zł + 200zł = 933zł netto za drzwi i montaż brany od razu w salonie
933zł + 8% VAT = 1007,64zł brutto

Różnica przy takich zabiegach wynosi 109,95zł na jednej sztuce drzwi. Mnożąc to przez 10 sztuk drzwi w domu wychodzi na to, że jedną sztukę mamy za darmo, a to gra warta świeczki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja drzwi wewnętrzne do swojego domu zakupiłem od firmy www.strefa-drzwi.pl, która oferuje również ich montaż. Mam teraz świetne drzwi, które zostały profesjonalnie zamontowane. Polecam ich wszystkim z Trójmiasta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu montażem drzwi zajęła się również firma, od której drzwi zakupiłem. Polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy www.stolarkakoszalin.pl Mają świetne okna i drzwi, w bardzo dobrych cenach. Dodatkowym atutem jest dokładny i szybki montaż, który wykonują.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2018, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie rozwiązanie z montażem z miejsca gdzie kupiło się drzwi jest bardzo dobre. Dzięki temu można uratować kilka złotych. Na tyle dużo, że pokrywa to sporą część kosztów montażu w porównaniu jakbyście kupili drzwi osobno i osobno znaleźli montażystę.
Przykładowo popularne skrzydło Erkado Magnolia w okleinie Greco + ościeżnica 240-260mm(greco) = 420zł + 293zł = 713zł netto

Teraz jak się kupuje osobno drzwi i osobno montaż (przykładowo montaż 200zł netto)
(713zł + 23% VAT) + (200zł + 8% VAT) = 876,99+216,00 = 1092,99zł btutto

A teraz przy zakupie łącznie z usługą montażu
(713+200) +8% VAT = 986,04zł brutto

Różnica na 1 sztuce drzwi wynosi 106,95zł czyli jest to kwota dla której warto się pochylić. Przy tanich drzwiach jak te różnica nie jest spektakularna, ale przy 10 sztukach takich drzwi jedna wychodzi niejako za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W cenie która została warto dokupić uszczelkę opadającą. Dodatkowo wycisza, warta swojej ceny. Dodać trzeba bezpieczeństwo zakupów. Kupując wszystko w jednym miejscu, montaż i drzwi, mamy prostszą drogę reklamacji. Wszystko w jednym miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Co da taka uszczelka i na jakiej zasadzie działa?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Uszczelka działa na zasadzie takiej jak na filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=uKze1YfNJuQ

W drzwiach zewnętrznych ma na calu doszczelnić konstrukcję i zapobiegać ewentualnym przedmuchom powietrza w okolicy progu.
W drzwiach wewnętrznych jej zadaniem głównie jest poprawić jeszcze bardziej akustykę drzwi i również zminimalizować przedmuchy przy progu. Stąd takie uszczelki masz montowane w standardzie w drzwiach wewnątrzklatkowych jak Herse, a nie znajdziesz ich w drzwiach ramowych czy płytowych. Choć można je domówić w cenie około 100-kilku złotych to są to przypadki bardzo rzadkie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się montażem drzwi na co dzień to mogę wam polecić hurtownię www.firmakowal.pl Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą zamków do drzwi oraz elementów do montowania drzwi w hurtowych ilościach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

OK, tylko jak potrzebuję zamka do drzwi które sprzedaję i które są po okresie gwarancyjnym to proszę producenta o odpłatne dosłanie konkretnego typu zamka. Dzięki takiemu zabiegowi zamek wymieniam w 2 minuty, bo wszystkie rozstawy pasują idealnie i nie muszę nic kombinować z podszlifowywaniem czy pogłębianiem kasety na zamek. Szczególnie ogromne znaczenie ma to w drzwiach szklanych, bo tam nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Ani podszlifować, ani przesunąć otworu. Stąd takie zamki nawet producenci umieszczają od razu na swoich stronach, bo są to bardzo indywidualne rozwiązania.

http://erkado.pl/?ch_akcesoria=okucia
http://www.dre.pl/pl/home/szklane

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze na serwis pogwarancyjny najłatwiej i najrozsądniej udać się do producenta. Ten zawsze trzyma w zakamarkach okucia nawet do nieprodukowanych już serii. Ja ostatnio z Wikędu zamawiałem sobie kilka zamków do serii Premium jeszcze sprzed modyfikacji, bo teraz montowana jest tam zasuwnica, a poprzednio były zamki bolcowe. W razie jakiś zgłoszeń za rok, dwa lub pięć będę miał jakiś zamek w zapasie. Nie wiem jak inni ale ja zawsze się tak zabezpieczam i dzięki temu często Klienci do mnie zaglądają po takie drobiazgi. Czasem odpłatnie sprzedam, a czasem jak dobrze wspominam Klienta dam taki zamek za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >