Montaż drzwi wewnętrznych

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

25 kwietnia 2018, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

producent powinien oferowac serwis pogwarancyjny


http://www.lizurej.pl/okna-drewniane/systemy- okien/okna-retro-stylizowane/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak. Jest to w bardzo dobrym tonie, bo raz że taki serwis producencki ma części, to jeszcze wiedzę jak to wszystko poskładać w całość. U mnie w firmie szef też zawsze dba o zapas takich drobnych akcesoriów po przygodzie DRE z zawiasami sprzed jakiś 7-8 lat. Dużo producentów wtedy ocknęło się i zaczęło weryfikować swoich dostawców tak drobnych okuć, bo taka mała pierdoła mogłaby spowodować lawinę reklamacji i niebotyczne koszty. Do tego opinia o marce mogłaby być mocno nadszarpnięta jak to miało miejsce w przypadku drzwi Dierre i afery z kluczem serwisowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2018, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a no właśnie, kto jak nie producent drzwi powinien dbać o szczegóły, w końcu odpowiada za to swoją renomą



Lizurej

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2018, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was miał może kiedykolwiek styczność z produktem jakim są drzwi przesuwne HS Kraków? Zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego jednak nie miałem nigdy z nimi do czynienia. Chętnie posłucham osób, które na takie rozwiązanie się zdecydowały i mają wyrobioną o nich opinie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tych konkretnie HSów nie znam, ale system sam w sobie jest bardzo dobrym pomysłem o ile zakupisz go w firmie, co zrobi to porządnie. Oczywiście fundamentalną sprawą jest poprawny montaż i podparcie HSa ze względu na jego wagę. On po prostu (w sumie jak każde okno) nie może wisieć w powietrzu. Polecane są do niego listwy pod całego HSa, które raz że wpłyną korzystnie na termikę, dwa że usztywnią całość i dobrze podeprą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2018, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

montaż jest bardzo ważny, warto by zrobiła to fachowa ekipa




dmuchańce

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2018, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj o zaopatrzeniu w odpowiedni zamek i zamknięcie! W końcu są to obowiązkowe elementy, niezbędne przy dalszym montażu drzwi. Warto, aby posłużyły jak najdłużej. Dlatego ja postawiłem na ofertę http://karolewscy.pl/ dzięki którym zakupiłem zamki o niezwykle solidnej jakości!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie ludzie głupoty są w stanie wypisywać. Widziałeś kiedyś sprzedawane drzwi bez zamka? Chyba tylko bezprzylgowe przesuwne tak się sprzedaje. Poza tym zamek w drzwiach jest niezbędny do montażu i późniejszego wyregulowania skrzydła, aby drzwi można było zakluczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2018, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się montowaniem drzwi to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.firmakowal.pl Jest to hurtownia, która zajmuje się sprzedażą osprzętu do montażu drzwi. Mają bardzo dobre ceny i szeroką ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Montażem drzwi w moim domu zajęła się firma, od której zakupiłem drzwi. Jeżeli mieszkacie w okolicach Koszalina to polecam wam zgłosić się do www.stolarkakoszalin.pl Sprzedają świetne drzwi oraz profesjonalnie je montują.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >