Montaż drzwi wewnętrznych

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 stycznia 2007, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam czy jest możliwość montażu drzwi wewnątrz mieszkania na korytarzu którego szerokość to 122 cm, chodzi mi o normalne drzwi montowane na ościeżnicy. Radziłem się w tej sprawie i odpowiedziano mi na to że korytarz jest zbyt wąski i nie da rady. Gdyż same drzwi mają ok 80 cm a gdzie ościeżnica i jakieś wzmocnienie. Czy jest jakieś rozwiązanie na to?. Oczywiście bez poszerzania korytarza!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2007, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy rozważasz możliwość otwierania tych drzwi do wewnątrz?? To mogło by załatwić sprawe.. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2007, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie myślałeś o drzwiach przesuwanych? Teraz można znależć róznorodne wzory i kolory. Sa one obecnie coraz bardziej solidne i mniej zawodne :) Ja mam takie i sprawdzają sie w 100% Pozdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2007, 03:54

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiscie ze mozna, wystarczy zastosowac specjalne profile do scian gipsowo-kartonowych i pozniej brakujace miejsca wypelnic ta wlaśnie płytą i po problemie, a drzwi na pewwno nie wypadna..:]

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2007, 03:03

Zgadzam sie: good 0 bad

OK to to jest raczej juz jasne ze potrzbne sa 2X profil wzmocniony 2X "U" i troche plyty GKB

ale pytanie z innej beczki-spodkalem sie z przpadkiem ze futryna jest o 15 mm dluzsza od skrzydla - czy powinien producent jakos szczegolnie zwrucic uwage na to ze trzeba wys. dopasowac do przewidzianych lub istniejacych juz okladzin podlogowych /czyt. podciac futryne/

bo widzialem na budowie ze monter wstawil poprostu tak jak byly na gotowe posadzki i teraz skrzydla sa wszedzie za wysoko ,a gdy doszla do tego jeszcze roznica poziomow z plytek na panele itp. to mamy juz 3,5 cm szczeliny pod skrzydlem

czy blad montera czy producenta?
drewniane za ok.17.000zl za 8 szt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2007, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Podajesz trochę za mało informacji. Jeżeli korytarz ma szerokość 1220mm to według nas masz nadmiar miejsca na drzwi. Standardowe skrzydło drzwi wejściowych ma 800 lub 900mm. Dlatego przy podanej przez Ciebie szerokości korytarza bardziej obawiali byśmy się że skrzydło drzwi będzie zbyt wielkie i ciężkie. Potrzebowali byśmy od Ciebie więcej informacji o twoich wymaganiach dla tych drzwi. Przepraszamy za skrótową odpowiedź jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszą stronę, napisz do nas lub zadzwoń. Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2007, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

śmiało możesz atakować

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2007, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

zamówiłem drzwi w merkurym w prudniku i dostałem nie ten model i musiałem sie zgodzić na tą pomyłke a drugie dostałem uszkodzone i nie chcą mi je przyjąć do reklamacji.co zrobić żeby je zareklamowac.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2007, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też mam złe doświadczenia z "merkurym" z prudnika i już więcej tam nie pójde bo potem nikt moją sprawą się nie zajmował, zapłaciłem za towar a potem czekałem w nieskończoność na załatwienie reklamacji

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2007, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
istnieje cos takiego jak rękojmia i gwarancja. jeśli towar byl uszkodzony, lub zwyczajnie nam nie odpowiada- mamy prawo go zwrócić. Proste...
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 378

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >