Montaz siatki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 października 2007, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny artykul o montazu siatki:
http://www.otwarty.pl/galeria/14717/7848/siatka-bezpieczenst wa.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2007, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A ma ktoś taką siatkę?

Montaż wygląda na łatwy, tylko jestem ciekaw czy te stare słupki które mam podołają? Była na nich siatka pleciona?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2007, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze slupkami nie pomoge, bo zakupilem caly zestaw tzn slupki beckaclip z siatka pantentu

Co do siatki, to bardoz ladnie wyglada z zielenia No i w sumie jest nowoczesniejsza bo zgrzewana wiec jej sztywnosc dala latwosc zalozenia Ja zrobilem to sam z sasiadem

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2007, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

spoko, dobierz chlopie odpowiednia wysokosc siatki i mozesz ja zakladac na te stare slupki, tylko ze jeszcze pomysl jak beda sie prezetowac z taka nowiuska siateczka zgrzewana betafencu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2007, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to zawsze mozna chyba pomalowac?

Ja bym chciala zalozyc te siatki Betafencu ale boje sie co z naciaganiem, bo jak sama kobitka ma to zorbic? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2007, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

no slupki mozna pomalowac ale i tak bedzie widac roznice
naciaga sie to latwo mysle ze jak zaradna jestes to se poradzisz, dodatkowo masz 10lat gwarancji na betafence

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2007, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

witam znów :) Ściągnęłam brata ciotecznego do pomocy i juz mam zamontowaną siateczkę Betafence :) Troche się tylko spociliśmy i ogrodzenie juz stoi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2007, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak jest z tą gwarancją? Bo siatka Betafence wygląda zachęcająco, ale w naszym kraju to nigdy nic nie wiadomo...

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2007, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak ja napisalem 10 lat gwarancji, se wejdz na strone betafence i se znajdz

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2008, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie tam bardziej podobaja sie panele Bekafor, siatka jest malo elegancka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >