Montowanie napędu do bramy

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

4 grudnia 2017, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Do takiej bramy dobrze jest zamontować napęd dobrej jakości. Wydaje mi się że takie rzeczy powinieneś szukać tutaj napędy do bram garazowych. Sam też niedługo bedę montował bramę do garażu dlatego zorientowany jestem gdzie szukać takich napędów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu Liczba postów: 164 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 68 Grupa: Domy szereg... Jeśli planujesz zakup rolet, warto wiedzieć, jak dobrać odpowiednie modele do swojego mieszkania. Na stronie https://gliwice.twoje-miasto.pl/art-zaku py/jak-dobr...
  • Podnośnik koszowy Liczba postów: 101 Grupa: Domy szereg... Interesują mnie napinacze pneumatyczne i folie pęcherzykowe. Zależy mi na wysokiej jakości produktów i szybkiej wysyłce. W Internecie znalazłam firmę Izipak Sp...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 95 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przeprowadzka Liczba postów: 95 Grupa: Domy szereg... Czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 433

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >