Motocykl na sezon do 9000zł

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 sierpnia 2014, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę w tym roku kupić motocykl na przyszły sezon. Doświadczenie mam spore - jeździłem pięć lat na starszym modelu Kawasaki Ninja. Motocyklem chcę jeździć w sezonie do pracy itp. Myślałem o jakimś motocyklu w klasycznym stylu np. model ROMET R250 - http://www.emarket.romet.pl/motoryzacja/motoc ykle/. Cenowo jak najbardziej mi odpowiada, parametry też w porządku. Co sądzicie o tym modelu? A może macie inne propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2014, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kawasaki ER5 albo ER6 - dobre maszynki, poczujesz moc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie zamienił Kawasaki na Rometa. Fakt, też dobry motocykl, ale do Kawy się nie umywa. Jeżdżę od dobrych kilkunastu lat, zawsze wybieram coś z Kawasaki.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jak szukasz czegoś bardziej klasycznego to może Kawasaki Eliminator, prezentuje się ok no i jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają większego doświadczenia w prowadzeniu motocykla

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

mój syn sie upiera na kawasaki ninja 300 - co o nim myślicie. Wiem, że to głupie pytanie, ale można go nazwać bezpiecznym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile ten syn ma lat? Ile jeździ? Ninja na początek to dobry wybór, chłopak nie powinien mieć problemów z jazdą. A czy bezpieczny... Jak się przecenia swoje możliwości, to i na rowerze można się wyłożyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrym pomysłem na początek może być np też kawasaki klx 125

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co w końcu kupiłeś?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieje, że nie Rometa. Na rynku wśród używanych teraz dużo druciarstwa, nie wiadomo, ile mają pojemności, czy można jeździć na Kat B?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

I ja dołączę do wątku, mam nieco inny przedział cenowy, bo chcę znaleźć dobry motocykl do 40 tysięcy złotych. Sporo już zdążyłem przejrzeć ofert i biorę pod uwagę przede wszystkim motocykle używane BMW. Jak do tej pory spodobał mi się BMW F 800 R - http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazd ow/pojazdy_do_odbioru/motocykle_bmw, jak oceniacie mój wybór? Motocykl ma równoległy silnik dwucylindrowy z elektronicznym wtryskiem paliwa, z 798 cm3 pojemności i 86 niutonometrami momentu obrotowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...
  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 302 Grupa: Pasje forum... Wyraź Swój Styl z Molton: Zakładka Odzież Damska Elegancka: Jeśli poszukujesz eleganckich i stylowych ubrań, które podkreślą Twoją wyjątkowość i pewność siebie,...
  • Samochód Liczba postów: 38 Grupa: Pasje forum... Czy ktoś z Was korzystał z jazdy testowej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >