Może jakaś ekipa fachowców z Legnicy?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 listopada 2006, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja szukam sprawdzonej firmy z Legnicy. Moze ktoś polecić??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2006, 03:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat postu: posty na temat Rutkowski Arkadiusz i Hala Tadeusz i ich firm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2007, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

JESTEŚMY Z LEGNICY WYKONUJEMY RóŻNE PRACE BUDOWLANE JAKIE CIE INTERESUJ? I KIEDY?JEŚLI NIE MY TO ZNAMY RYNEK BUDOWLANY W LEGNICY MOŻEMY COS DORADZIC.POZDROWIENIA.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieki za odzew :) Myslalem,ze nie znajdzzie sie nikt pomocny. Zależy mi na wykonaniu remontu całego domku. To dom poniemiecki z cegły klinkierowej. Kupiłem go i chciałabym wiosną rozpocząć remont- łącznie z uzupełnianiem zaprawy między cegłami. Czy Ty zajmujesz sie takimi pracami??Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

JAKIZAKRESPRAC PRZEWIDUJESZ W TYM DOMKU?KIEDY KONKRETNIE CHCESZ ZACZ?ć?JAK DUŻY JEST TEN DOMEK?POZDROWIENIA.GREGOR.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2007, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę zaczac wiosną, koło kwietnia. Domek jednorodzinny poniemiecki z jasnej klinkierówki. Chcę zrobić remont całego domu i zaadaptować strych. calosc powierzchni mieszkalnej to jakies 140 m kw. Dom stoi pusty od 4 lat, trzeba zrobić wszystko- od wylania podłog, do wymiany calej instalacji. Duzo tego,ale juz mam "wizje". Ile czasu może potrwać taki remont? Tak orientacyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2007, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

MIESZKANIE O KUBATURZE 60 M2 REMONTUJE SIę ŚREDNIO OK.2 MIESIęCY (WYMIANA INST.WOD.KAN. ELEKTR.)NOWE TYNKI ,PODLOGI ,PŁYTKI,OKNA ,DRZWI ITD.NIE MóWI?C JUŻ O ELEWACJI ZEWNęTRZNEJ .MUSISZ SIE JUŻ ZACZ?ć ROZGL?DAć ZA JAK?Ś PORZADN? HURTOWNI? BUDOWLAN? CO TO DA JAKIŚ UPUŚCIK I DOSTARCZY TOWAR W TERMINIE(JA OSTATNIO CZEKALEM NA DOSTAWę 1,5 TYGODNIA).NHO CóŻ BOOM BUDOWLANY NA CALEGO.DOMEK TO GRUBSZA ROBOTA I NIE LICZ NATO ŻE KTOŚ ZROBI CI TO SZYBCIUTKO.NIESTETY. NO ALE CO NAGLE TO PO DIABLE....GREGOR.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2014, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Pion Bud Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Wysokiński

Legnica

uwaga uwaga!!!!!
jest to firma niewywiazujaca się z umów oraz pobierajaca zaliczki i niekonczaca prac . pszestrzegam wszystkich przed wzięciem tej niby firmy budowlanej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę maxmajster.pl. Cały remont odbył się bez żadnych problemów, nie było też żadnych opóźnień. Prawdziwi fachowcy znający się na swojej pracy. :) Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast polecam przede wszystkim zaoszczędzić na fachowcach, którzy niekoniecznie zrobią to, czego Ty nie Zrobiłbyś sam, a tylko zedrą kasę. Kilka solidnych narzędzi, zamówionych choćby z e-maxmajster.pl i można zawojować świat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >