Myjnia parowa do firmy budowlanej

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 października 2016, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym spalaniem w fatadorze nie jest tak kolorowo jak kolega wyżej napisał, mam fatadroa PRO i spala ok. 2,5L a nie tak jak podaje dystrybutor. więc obecnie bym postawił raczej na optime, która jest tańsza i lżejsza do tego co w przypadku myjni mobilnej jest szczególnie wazne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2016, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz dobrym rozwiązaniem jest właśnie Pro-S, mniejsza myjnia fortadora, a wydajność taka sama jak przy takich większych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Heżmo napisał: Teraz dobrym rozwiązaniem jest właśnie Pro-S, mniejsza
myjnia fortadora, a wydajność taka sama jak przy takich
większych.


No, właśnie ta myjnia mniejsza jest. Jak dla mnie to spory plus, bo przecież często takie urządzenie jest transportowane, widomo jak jest mniejsze to jest łatwiej. No i zachowana moc 16bar bardzo mi pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam myjnie Optima kupioną od Green steam i jestem bardzo zadowolony. Myjnia ta faktycznie ma niskie spalanie, poza tym nie psuje się, jest bardzo wydajna, ogólnie nic złego się z nią nie dzieje. Ogromnym plusem jest także to, ze można ją podłączyć do źródła bieżącej wody. Do myjni można także kupić wiele ciekawych akcesoriów, które pozwalają urozmaicić ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2016, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak z tymi parametrami które podaje fortador na stronie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Bonsei20 napisał: A jak z tymi parametrami które podaje fortador na stronie?

Znaczy z punktu widzenia normalnego użytkownika który prowadzi np. autodetailing to tak wszystkiego nie zmierzysz wszystkiego, ale z mojego doświadczenia wynika, że są prawidłowe, co jest po prostu uczciwe.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No okej – a czy taka myjnia np. może być stosowania w pomieszczeniach hotelowych? Oglądam w tejchwili stronę Fortadora, ale pewno to samo pytanie dotyczy też innych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Bonsei20 napisał: No okej – a czy taka myjnia np. może być stosowania w
pomieszczeniach hotelowych? Oglądam w tejchwili stronę
Fortadora, ale pewno to samo pytanie dotyczy też innych
producentów.


Jak do pomieszczeń hotelowych to moim zdaniem pro s lub ewentualnie volt. Właśnie ze względu na łatwość użytkowania takie myjnie parowe są wykorzystywane w różnego rodaju wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurde, jako całkowicie neutralny użytkownik po obejrzeniu Kanału Fortadora na JuTube powiem, że wypas taki sprzęt jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Bukk napisał: Kurde, jako całkowicie neutralny użytkownik po obejrzeniu
Kanału Fortadora na JuTube powiem, że wypas taki sprzęt
jest.


To właśnie jak jest co pokazać na kanale to należy to moim zdaniem pokazywać. Jednak obraz ma większe odziałowanie niż tekst na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >