Na co patrzyliście kupując pralkę?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

11 lipca 2018, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupując pralkę, kierowalam się przede wszystkim ilością obrotów, dla mnie tysiąc to takie minimum, klasa energooszczędności też była dla mnie ważna, ta pralka jest ok https://www.euro.com.pl/pralki/candy-smart-cs 4-1272d3.bhtml , powiem Ci że 1200 obrotów plus to że ma opcje prania z możliwością zmniejszenia ilości zagnieceń stawia ją w bardzo dobrym świetle. Ilość wsadu również jest atutem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2018, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na wielkość, na klasę energetyczną, na ilość obrotów i na poziom hałasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2018, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na wkład i wymiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2018, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim na to czy spełnia nasze wymagania oraz jaki jest okres gwarancyjny, to dosyć ważne aspekty na które z pewnością trzeba zwrócić uwagę podczas kupna pralki. Istotny jest także budżet jaki posiadamy na ten cel.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupując szukałem informacji jakie są najlepsze pralki w różnego rodzaju rankingach i zestawieniach.

Ten post był edytowany przez Jakob dnia: 13 sierpnia 2022, 11:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie istotne było to, żebym mogła sama regulować czas prania. Poza tym oczywiście klasa energetyczna, maksymalny załadunek, łatwość czyszczenia i podstawowe programy (nie zależało mi na tym, żeby miała ich kilkadziesiąt, kilka w zupełności wystarczy) :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

I oczywiście na ilość dostępnych programów.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2018, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei patrzyłem na cenę :) , ale abstrahując od tego, to wydaje mi się, że najważniejsza jest klasa energetyczna oraz bezawaryjność bo to bardzo ważna kwestia.

Ten post był edytowany przez e-naczynia.pl dnia: 28 października 2018, 09:43
Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Pojemność, klasa energetyczna, ilość dostępnych programów

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2019, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy posiada silnik bezszczotkowy, czy ma wymienne łożyska (bo to najczęściej się psuje), opinie użytkowników, design, ładowność i wymiary :) Właściwie to wymiary powinny być chyba pierwsze.


____________________________________________________________ _

pompy ciepła zielona góra

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >