Na co zwracać uwagę przy wyborze posadzki do hali produkcyjnej?

« Powrót do artykułu: Na co zwracać uwagę przy... | « Powrót do grupy: Wnętrza

15 czerwca 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno na odpowiednia firme, ja byłem bardzo zadowolony z usług firmy www.multi-floor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2016, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierając sprzęt do hali produkcyjnej, to możecie zapoznać się również z dostępną ofertą w Ocean Machines ofertę maszyn Pakujących. Takie maszyny pakujące z pewnością znacznie przyspieszą produkcję w firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim szczelność i trwałość były dla mnie ważne przy wyborze posadzki do magazynu dlatego skorzystałem z pomocy firmy www.posadzki-przemyslowe.net która specjalizuje się w takich realizacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2019, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W wykonaniu wylewki betonowej pod podobny biznes pomogła mi firma www.posadzki-przemyslowe.net która specjalizuje się w takich przedsięwzięciach i do tego szybko uporali się z robotą.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2019, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma tqsflooring.com zrobiła nam wylewkę żywiczną i to wydaje mi się najbardziej odpowiedni materiał jeśli chodzi o nawierzchnię hali produkcyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2023, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne, aby stworzyć pracownikom wysoki komfort pracy. Polecam również maty antyzmęczeniowe, coś jak tu https://www.topserw.pl/produkty/maty_antyzmec zeniowe,2,148433. Przydaje sie, gdy praca jest na stojąco, gdy dużo chodzimy bądź nosimy. Poczytajcie sobie o właściwościach takich mat

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też